Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon rossz a memóriám és ez...

Nagyon rossz a memóriám és ez kihat a hétköznapjaimra is. Forduljak orvoshoz? Ha igen, milyen orvoshoz?

Figyelt kérdés
Mindig is rossz volt a hosszútávú memóriám, míg a rövid, pár másodperces kiváló. Nem csak hogy a tanulásban okoz nehézséget,például képtelen vagyok angolul megtanulni, egyszerűen nem emlékszem a szavakra, pedig tudom hogy megtanultam őket, és tudtam is vmikor őket, de nem jutnak eszembe, de emellett a minden napokban is nehézséget okoz, nem emlékszem mikor megkér anyukám vmire hogy csináljam meg, egyszerűen elfelejtem hogy megkért. Most lehetne azt mondani, hogy nem érdekel a dolog és azért felejtem el, de a fontos dolgokat is elfelejtem, fontos emlékek törlődnek totál az agyamból, nem emlékszem, hogy pl a barátomnak mi volt a véleménye egy filmről, de volt olyan hogy megkérdeztem hogy van a nagypapája mert éppen kórházban volt, és az nap megkérdeztem megint mert nem emlékeztem hogy már egyszer megkérdeztem, és mikor barátom szólt hogy ezt már egyszer elmondta, akkor nem tudtam felidézni hogy mit mondott. Nem tudom mit tehetnék, megnehezíti a mindennapjaim a lyukas memóriám, és sokszor bosszantok másokat vele hogy mindent elfelejtek. :(

2017. jún. 13. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokat fuvezel? Egyéb gyogyszered betegséged van a fentit leszámítva?
2017. jún. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szedsz valamilyen gyógyszert? Ne adj isten, nyugtatót?
2017. jún. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
neurológia
2017. jún. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

életemben kétszer próbáltam a füvet ki azt is 2 évvel ezelőtt, nem iszom sokat se, kb két hetente egyszer megyek el a barátaimmal, de akkor se úgy iszom hogy ne tudjak magamról, rendesen és egészségesen táplálkozom, és nem drogozok meg semmi ilyesmi, nem vagyok depressziós sem, elegeket alszom

teljesen átlagos életet élek, vagyis élnék ha nem lennék ilyen nagyon feledékeny

2017. jún. 13. 21:44
 5/5 anonim válasza:
Nálam is ez a helyzet. A munkahelyen sokat is szívok miatta, főleg hogy új is vagyok. Sokszor azt se tudom mit kell csinálnom. Próbálok nagyon figyelni minden részletre, de valami mindig lemarad. És az a legrosszabb hogy pénzzel dolgozom. Sokszor idejön az utas ilyen meg ilyen jegyet kér és ha többet kér akkor meg sokszor elfelejtek annyit adni amennyit kért. Szerencse hogy nagyjából tudják mennyit szoktak fizetni. Sokszor már magam emésztem hogy lehetek ilyen hogy az egyszerű dolgokat is elfelejtem
2017. aug. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!