Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csinaljak? Ongyilkos hajlam

Mit csinaljak? Ongyilkos hajlam

Figyelt kérdés

Szóval az van ,hogy az a anyukámnak van egy úgymond barátja (elváltak már a szüleim)és anyu oda akart koltozni (kulfold)nem nagyon tudtam beszelni azon a nyelven és mondtam hogy nem szeretnék menni mert magyarul is alig ha megy az iskola oszt még más nyelv hagyjuk.Azóta nem viselkedik úgy ahogy kéne egy gyerekkel.tegnap is megvert mert mondta hogy itt fogok maradni apával örökre és mondtam hogy nem mert lesz csaladom és ő félre értette nem tom hogy na mind1.ÖNGYILKOS HAJLAMAIM VANNAK ! Nem birom tovább többször is volt mar ilyen de türtem.Most azzal fenyegetőzik hkgy megoli magat szerintetek hogy érzem magam amikor a saját anyád ilyeneket mond ??

Hogy lehetne megölnöm magam úgy hogy be fájjon?

Gyáva vagyok de nem birom!

Sírok most is és mindig de ő leseszarja !

Csak a húgomat dedelgeti (es amugy miattam abba hagyták anya baratjaval a kapcsolatoit)

En inkább meghalok mint hogy anyám megölje magat ne miattam !14/l



##öngyilkos ##nembiromtovabb
2017. jún. 16. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én anyám is ilyen volt azzal a különbséggel, hogy ö nem fenyegetőzött, hogy megöli magát inkább kiment külföldre engem meg itt hagyott. Nem tudom melyik szülőddel jobb a viszonyod, én a helyedben választanék. Mármint vagy kimész külföldre anyukáddal, vagy apukáddal maradsz. Anyukád valószínűleg azért fenyegetőzik azzal hogy megöli magát mert már nem jó a házassága. Viszont itt hagyni se szeretne titeket, szerethet titeket nem úgy mint az én anyám. Egyébként én örülnék a helyedben hogy kimehetek külföldre nem tetszik visszajössz apukádhoz. Az meg a lehető legrosszabb kifogás mert nyelvet kell tanulni, örülj neki tanulhatsz nyelvet.
2017. jún. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocs nem irtam oda !Románia!
2017. jún. 16. 09:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia. agadba ne tegyél semiképp kárt.Édesanyád sem akar magával tenni semmit csak sokszor az ember dühében mond olyan dolgokat amiket nem mondan és nem is gondol komolyan . Nézd reálisan ! Ő szeret egy férfit. Aki nem itt lakik és szeretne oda költözni ,de téged is szeret ,hidd e !És gondold át mit szertné ,14 éves vagy már.Mész anyuddal vagy maradsz ithon apuddal.

megértelek téged ,és kitartást kívánok,de azt is megértem hogy édesnyád párkapcsoaltra vágyik

2017. jún. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne öld meg magad anyukád miatt, mert akkor megöli magát miattad! De, ha te nem, akkor ő sem! Ehhez mit szólsz?
2017. jún. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Figyelj szerintem ne öld meg magad..

En is öngyilkos akartam lenni de legjobb barátom azt mondta hogy minden ember fontos az életben..

Elgondoljodtam rajta.. Igaza volt..

Nem lettem öngyilkos de vagdosni szoktam magam.. Ha ugy érzed nyugodtan irj privátban..

Apukádnak sztm szolnod kéne h anyud miket mond neked

2017. jún. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!