Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen árban van havi szinten...

Milyen árban van havi szinten egy pszichológus?

Figyelt kérdés
Miskolc környékén esetleg nem ismertek jó pszichológust, esetleg pszichoterapeutát? Az érdekelne havi szinten milyen árban vannak? És milyen gyakran szokott visszahívni?

2017. jún. 16. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
10000.- / alkalom. Ott megbeszéltek mindent. Minek hívogatna téged?
2017. jún. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1 alkalom semmire sem elég. A pszichológusok vissza szokták hívni az embereket, a terápia nem 1 alkalmas.
2017. jún. 16. 18:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy alkalom 5 és 10ezer körül mozog átlagban, Pesten ha jól láttam általában drágább (ott inkább 10ezer, vidéken találsz olcsóbban is). Körülbelül hetente hív, de ha súlyos nagyon az eset előfordulhat több is. Később már ritkulnak az alkalmak, kéthetente, esetleg havonta kell menni csak.
2017. jún. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Es gha vkinek.nincs penze? Az meg legyen ongyilkos a sulyos depresszioval. Nekem az van, kb masf eve ki se kelek, tu szikra tart meg eletben, . Nincs keresetem , tehat nem tudok elmenni.
2017. jún. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3 koszonom en is igy gondoltam sajnos.


#4 van sztk-s alapon is pszichologus. Haziorvosoddal beszeld meg neked hol van ra lehetseg. En is voltam sztk-s alapon, csak azert keresek mar magant, mert nem szamomra megfelelo volt az a pszichologus, neki nem tudnek megnyilni es nem volt szimpatikus. Keress esetleg fel egy pszichiatriai rendelest. En frontint es rexetint szedek, kicsit segitenek tulelni a napjaimat.

2017. jún. 17. 08:10
 6/7 anonim ***** válasza:

3-valaszolo vok. Frontint azonnal hagyd abba a szedeset sulyos leepuleshez hallucinaciohoz ,almatlansaghoz vezethet. Ezert utalom a pszihiatereket felir gyogyszerrket amitol az ember megbolondul idovel. Ennyit roluk. Ingyen pszichologus sajnos meg atiranyit, pszihietrhez, aki meg felir gyogyszereket es annyi.

Fizetos meg nincs penz. Ezert mondom azt, hogy aki depresszios, az nem tud elmenni, aki latszat depresszios de van penze az nem.is igazan deoresszios nyilvan ha van munkahelye ahovva bejar. Aki otthon fekszik, mert keptelen, kikelni az agybol, mincs bevetele. Az meg ongyilkos lesz.

2017. jún. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én tanulok, anyukám egyedül nevel. Nincs saját keresem. Így nyilván ezért érdeklődöm az árak után.
2017. jún. 17. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!