Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez szociális fóbia lenne?

Ez szociális fóbia lenne?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta fokozott izzadást vélte felfedezni,mikor társaságban vagyok.(a hőmérséklet nem indokolná)Illetve már fél éve ilyenkor végbél tájékon egy kibírhatatlan nyomó érzés jelentkezik mikor mások társaságában vagyok, de kivétel nélkül.Szervi elváltozás kizárva, semmi baja a vérképemnek, ráadásul mindenféle szakorvosnál is jártam és senki se tudott mondani semmi "használhatót", szerintük teljesen egészséges vagyok.Azonban ez a dolog már lassan november óta tart és már régóta nem tudok normális társasági életet élni.Előjön iskolában, buszon utazás közben, autóban ha többen vagyunk, illetve baráti társaságban egyaránt.Nem vagyok önmagam mióta ez a dolog tart, nehéz is ha valami ott lenn folyton nyom...Kb olyan mintha WC-re kellene mennem, de erről szó sincs...amint egyedül leszek elmúlik ez a dolog
2017. jún. 24. 18:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Valami megoldás tudtok hasonló helyzetre?(ha egyáltalán létezik hasonló...)
2017. jún. 24. 18:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Pszichológus, autogén tréning, jóga, csapatsport ...
2017. jún. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából szeptemberig versenyszinten fociztam, addig nem jött elő ez a dolog.Azóta viszont egyre rosszabb sajnos..Én is gondoltam már rá,hogy újra neki kellene állnom., hátha segít!
2017. jún. 24. 19:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez van, csak hányingerként.
2017. jún. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor menj vissza focizni, az egy közösség, ott jól lehet a közösségi készségeket használni, és otthon érzed magad.
2017. jún. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!