Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Dühkitörés mennyire normális?

Dühkitörés mennyire normális?

Figyelt kérdés
Már kamaszkorom óta elég índúlatós vagyok,nagyon hamar feltudom cseszni magam,olyankor általában belevágok a falba vagy az asztalba.Ez még normális igaz ? ezt szokta kisérni egy két jó hangos káromkodás.Igazából azért kérdem mert nem tudom mennyire normális ha az ember ennyire lobbanékony,általában kedves vagyok az emberekkel,de a türelmem hamar elfogy.
2017. jún. 25. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
kamaszkorban még normálisnak mondható, lehet hogy a felgyülemlett feszültségtől van
2017. jún. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet,kamasz már nem vagyok,kamaszkorban jött elő.
2017. jún. 25. 11:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Kamaszkorban, de soha nem normalis dolog falba es asztalra csapni, uvolteni.

Menj szakemberhez segitsegert, mert senki nem koteles ezt elturni toled.

Meg kell tanulni kontrollalni magad.

2017. jún. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ilyen a habitusod. Nem lehet mindenki halvérű puding.
2017. jún. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amíg nem fajul el a dolog (verekedés, rendőrségi ügy, stb), addig nem kell nagy ügyet csinálni belőle. A dühkitörés belső feszültségre utal. Kiválóan le lehet vezetni békés módszerekkel is. Futás, bicajozás, favágás, dobolás, betonozás, csákányozás,súlyzózás stb.
2017. jún. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!