Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontintól nem bírok aludni?

Frontintól nem bírok aludni?

Figyelt kérdés

Normális ez? Ez nem egy nagy dózis, amitől elvonási tünetenek kéne jelentkezni... Régen is betoltam hasonló dózist néha, de nem tapasztaltam ilyesmit.


Kedden bevettem 8x0,25mg-ot + 5 doboz sör: kitűnően bírtam aludni.

Szerda este lefekves előtt 1 szem: kitűnően bírtam aludni.

Csütörtök lefekvés előtt szintén egy szem. Ezután már csak 6 órát bírtam aludni. Péntek este nem vettem be, ezután éjjel 1 órát bírtam aludni két részletben. Szombat este pedig 4 órát. Tehát 48 óra alatt 5 óra. Viszont nagyon fitt vagyok mentálisan és fizikailag is. szombat este megittam pár sört, és a pupillám nagyon összeszűkült az elsőtől. Szinte tűhegynyire... + még ami közrejátszik nálam, hogy vannak légzéskimaradásaim alvás közben. Ettől lehet?



2017. jún. 25. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Frontinra alkohol. Az szigorú...
2017. jún. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még igyál rá kisüsti pálinkát, hátha lesz valahogy.
2017. jún. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A légzéskimaradásra eleve nem szabadna frontint bevenni!

Ha még erre a kombóra iszol is, az meg egyenesen halálos.

2017. jún. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem a frontin hibaja. Ne haragudj, de hulyen adagolod. 8 darab? Oke, elfogadom, en is szoktam. De azt, hogy utana kepes vagy 4-6 helyett masnap csak egyet. Oke, nem baj: a szerdai addigra meg nem urul ki. Felezesi ideje 11,2 ora. Tehat akkor meg csutortok este volt a veredben 0,5 plusz bevettel 0,25 tehat 0,75. Ennyit meg tok jol kibirsz, alszol. Masnap azt hiszed: a 0,25-tol sikeruot aludni, ezert ismet csak annyit veszel be. Matematikailag , most kerekitek. 0,375 lehetett a veredben aznap osszesen. Az megint felezes. Ne csodalkozz, hogy nem alszol rendesen. Aztan pentek.. Be se veszed? Megis mit gondoltal? Addigra az eltunt beloled. Ennyi, igy nem alszol. Ha mar ilyet hibazol, tudd, mi miatt van. Hat nem a frontin hibazott, elhiheted. Ha nar adagolas, rendesen. Arra befizetek, mert ezer szazalek, hogy ezt nem orvos mondta, hogy igy adagold. Ha beveszel nyolcat..legyen. De masnap minimum negyet vegyel be. Vagy ne csodalkozz, hogy nem alszol .
2017. jún. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Frontin+alkohol+alvási apnoe = előbb-utóbb halál.

Meg akarsz halni? Őrület, amit leírtál.

Kezdj el futni, hogy erősödj(ön pl. a rekeszizod), hagyj fel az ivászattal és max. 1 0,25-ös xanax, ha végképp nem tudsz aludni. Azt tudtad, hogy a xanaxnál 2 hét alatt hozzászokás alakulhat ki?

...de ahogy látom nem csak alkoholista vagy és nyugatató függő, hanem van némi mániás állapot is. Kezdj el sportolni, jó sokat. Mellé pedig keress fel egy jó pszichiátert.

2017. jún. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


A teljes képhez hozzátartozik, hogy a Frontint nem orvos írta fel, előtte egyáltalán nem szedtem be belőle semennyit. Mikor írtam, hogy régen is betoltam hasonló adagokat, azt évekkel ezelőttre kell érteni, kb 6 éve. Tehát a 8 szem + sör , ez volt az első adag. Ezért nem értem, hogy ennyitől miért alakulnak ki ezek az elvonási tünetek, amikor a 6 évvel ezelőtti esetnél egyáltalán nem volt semmi hasonló. Akkor még nem volt légzéskimaradásom, lehet hogy ez okozza az imsomniát?


A tudatom egyébként tiszta, közérzetem is jó. Csak zavaró, hogy nem fáradok el egyáltalán.


Nem apnoem van, hanem UARS, a lgyszájpadom meg a garatom mikor elernyed összetapad. Meg ha kemény felületen alszom, akkor is rosszabb.

2017. jún. 25. 14:28
 7/9 A kérdező kommentje:

Meg az is hozzatartozik a kephez, h alapvetoen tudok aludni, ezzel nincs gond, siman elalszom, csak 6-7 ora utan felkelek, gondolom a legzeskimaradasok miatt, es utana delutan megint aludnom kell 2 orat. Ezt akartam kikuszobolni a frontinnal. Bar a dozirozast nemileg elrontottam.:)


A kerdesem a kovetkezo: ha csak napi egyet veszek be, akkor fogok tudni aludni?


insomnia*

2017. jún. 25. 14:33
 8/9 A kérdező kommentje:

Ezt az utolso kerdest ugy ertem, h ha beveszek egy szemet, mondjuk este, utana meg 3-4 napig estenkent szinten 1 szem pia nelkul. utana elofordulhat-e, h mikor abbahagyom megint nem birok elaludni 2-3 napig?


mert mikor beveszem ejjel, masnap sokkal jobb a kozerzetem, nem vagyok egesz nap komas, faradt. a delutani alvasra sincs szuksegem.

2017. jún. 25. 15:12
 9/9 anonim ***** válasza:

8 darab frontin??? :-o Engem egy is kiütött a legkisebb adagból, amikor kórházban voltam és azt kaptam, de úgy, hogy egész nap álmos voltam tőle...

Csak arra tudok gondolni, hogy már rászoktál, és ezért nem elég neked egy-két szem, kell egy csomó, hogy a kívánt hatást elérd.

Fordulj orvoshoz, segítséggel leszokhatsz róla. Nem szokták az orvosok sem ajánlani a nyugtatók rendszeres szedését, mert erős függőséget okozhatnak, pláne ilyen adagban. Tudom, mert nekem sem ajánlották, én csak kb. 4 hétig szedtem antidepresszáns mellé, amíg az hatni nem kezd. Most Rilexet veszek be ALKALMANKÉNT, csak ha nagyon szorongok, az orvosommal így beszéltük meg.


28/n/ocd-s

2017. jún. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!