Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbeteg társaim tudnátok...

Pánikbeteg társaim tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Féléve állapitottak meg nálam pánikbetegséget,2hónapja roham mentes voltam kezdtem sokkal jobban lenni,de bejött ez a kánikula és borzasztóan viselem! 4nap alatt 3rohamom volt,esetleg befojásolhatja ez az időjárás?
2017. jún. 26. 01:55
 1/5 anonim ***** válasza:
legyél emberek között,keress társat magadnak,akkor jobban leszel
2017. jún. 26. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kezelés nélkül csak egyre sűrűsödik. Ha van, ami rásegítsen (pl kánikula miatti romló komfortérzet) természetesen gyorsabban.

Fázisok:

1. Első roham: ha nem jön több, nyert ügy.

2. További rohamok: az esetek 60%-ában lesz, innentől ez már lejtő.

3. Kínlódás gyógyszer nélkül 1 évig.

4. Próbálkozás nyugtatóval, 1 évig jobb is.

5. Végül antidepresszáns és azzal végre jó lesz egyenletesen.

2017. jún. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pánikbeteg társaim! Szerintem kicsit több munkát kéne fektetni abba, hogy találjunk egy másik lehetőséget mint az előbb felsoroltak. Talán szembenézni a problémâval? Egészséges életmód?-ezzel a betegséggel simán lehet teljes életet élni.
2017. jún. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Minden tisztelettel! De nem kaptam a kérdésemre választ,tisztában vagyok a betegség helyes kezelésével! Járok pszhihiátriai kezelésre,gyógyszeres kezelést is kapok! Párom is van és egész nap emberek közt vagyok,mint irtam már sokkal jobb a helyzet amiben sok munkám van! A kérdésem az volt,hogy tapasztalt e valaki olyat,hogy az ilyen kánikula hatással van a betegségére!? Remélem nem bántottam meg senkit!
2017. jún. 27. 10:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, én is ezt tapasztalom. Ront a helyzeten hogy mindenki feszült ilyenkor, és nehezebben tudom kezelni mert engem is megvisel. Menj le úszni, nekem az jött be. Lenyugtat
2017. jún. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!