Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem találom a helyem?

Miért nem találom a helyem?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, újra felvételiztem az egyetemre, mert nem akartam fizikai munkát végezni. Jövőre végzem, úgy érzem, hogy egyre nagyobb nyűggé válik. Már mint maga a tanulás, és a rengeteg kellemetlenség, ami ezzel jár. (Mondjuk a bukás) Sajnos előzőleg is szakmai tapasztalat hiánya miatt nem vettek fel sehova, pedig jó szakmám van. Viszont a diploma megszerzése után is ilyen viszontagságra kell felkészülnöm. Most diákmunkán keresztül próbáltam meg tapasztalatot gyűjteni. (Sajnos ez sem vág a szakterületemhez.) Most már teljes munkaidőset kereset. De az évek alatt felgyülemlett keserűség és sikertelenség teljesen felőrölt. Szeretnék már talpra állni, de nem sikerül. Teljesen kétségbe vagyok esve, nincs kedvem semmihez sem.


köszönöm a jó tanácsokat.


2017. jún. 26. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Küzdj!
2017. jún. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szenes43 ***** válasza:
Amennyiben jól elsajátítottad a szakmád és profi szinten csinálnád hát szerintem többre mennél mint egy bölcsészdiplomával. Kíváncsi vagyok a szakmádra amit gondolom te választottál,mert csak akkor jó ha átlagon felül elsajátítod a műveleteket. Garantált a pénz és a siker. Egy ákombákom diplomával ácsingózhatsz mint kóla vagy kávéhordó ajtókitámasztó.
2017. jún. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!