Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lenne a legjobb megoldás,...

Kitty Tailor kérdése:

Mi lenne a legjobb megoldás, hogy ne menjen össze vissza a hasam?

Figyelt kérdés
Azért a mentális kategóriába teszem fel ezt a kellemetlen kérdést, mert kb mindent végig néztem már és nem vagyok semmilyen ételre allergiás a hasmenésem nem az ételekkel , hanem az idegességemmel van összefüggésbe. Csak ez emiatt egy ördögi kör. Sokszor voltam olyan helyzetbe, hogy egy hajszálon múlott a baleset és emiatt már a gondolatától is ideges tudok lenni, hogy el kell menni itthonról. Pl ha megyek valahová és több mint 10 perc az út vagy 5x vécézek indulás előtt. Ezek után a hasmenés el is múlik egy fél napon belül. Javaslat? Totál hibbant vagyok esetleg jó doki Székesfehérváron? ( A körzetim egy paraszt, nem akarok hozzá menni ha lehet. )

2017. jún. 26. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem gyógyszerek miatt is megy folyamatosan + ha menni kell valamerre erősödik, járok pszichológuahoz is, egyetemváltást javasolt. Már sajnos aranyerem lett a folyamatos hasmenéstől. Házidoki bélfertőtlenítőt adott rá csak, de nem ért semmit. Most reggel és este 1 1 imodiumot veszek be, de még így sem az igazi :( tudom, hogy hozzászokást okoz, de már így sem lehet élni. Étcsokit szoktam enni, krumplipürét, lósóska mag teát.De ezeken sem lehet élni folyamatosan.
2017. jún. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

Én is agyalok az ilyesmiken ,a körzeti + állami orvosokat én már kerülöm a rossz tapasztalatok miatt, ezért sem vetettem bele magam még a pszichológus / pszichiáter keresésbe mert nem lenne olcsó mulatság. Nekem tényleg az a baj, hogy már attol ideges leszek ha mennem kell valahova ha pedig ideges leszek akkor megy a hasam és akkor be következhet amitől ideges voltam. Bahh...szóval totálisan ördögi kör. Én még ilyesmiket nem próbáltam agyalok rajta hogy a széntabletta segíthet e mert az megfog ja a dolgokat, másik alternatívának meg valami homeopátiás laza kis nyugi bogyó pl valeriána. Csak pechemre én még a gyógyszereket sem csípem annyira így azt sem vállalnám be szívesen. Viszont baromi zar érzés nem bízni saját magadban.

2017. jún. 26. 23:45
 3/4 A kérdező kommentje:
Ouu....egy gyógyszert szedek egyedül, az pedig fogamzásgátló. ( Missee )
2017. jún. 26. 23:45
 4/4 anonim ***** válasza:
ilyenkor annyit tudsz tenni, hogy nagyon megválogatod mit eszel pl banán, sajt, keksz, ilyenek, főzelék, lédús gyümölcsök nagyobb eséllyel fognak hasmenést okozni, a széntablettát meg szedheted hetente néhányszor, az lényegében nem gyógyszer, hanem természetes szén
2017. jún. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!