Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociális fóbiát hogyan lehet...

Szociális fóbiát hogyan lehet leküzdeni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 27. 12:31
 1/5 jafnrétti ***** válasza:
Terápiával. Ha valóban szociális fóbiád van, ahhoz segítségre lesz szükséged, ez nem olyan dolog, amit otthonról, a karosszékben ülve meg lehetne oldani.
2017. jún. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valószínűnek tartom, mert csak akkor vannak tüneteim ha egy helyiségben többen tartózkodunk (iskola,busz,baráti társaság stb) Orvosi kivizsgálásokon pedig az égvilágon semmit se találtak, szóval marad ez.
2017. jún. 27. 13:03
 3/5 A kérdező kommentje:
Pontosan milyen terápia az ami valóban hatásos?Szeptemberben kezdődik a suli és örülnék,ha addigra rendbe jönnék, mert nem szeretnék passziváltatni félévet.
2017. jún. 27. 13:07
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó,hogy társaságban nem tudok beszélni, leblokkolok vagy hasonló,hanem testi jelei vannak.Igazából észre se veszik rajtam, mert mondtam már valakinek,hogy hasonlóban szenvedhetek, de ők meglepődtek mikor elmondtam.Legbelül viszont nagyon szenvedek ilyen helyzetekben...Lassan fél éve tart a dolog, javulás nincs.
2017. jún. 27. 13:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Pszichoterápia az a terápia. A többit majd elmondja neked a pszichológus. Lassan oldódik a szorongásod, és mersz majd közösségbe menni, ill. megérted, hogy semmi okod szorongani azokban a helyzetekben.
2017. jún. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!