Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért? Mit lehet tenni?

Miért? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Ez az egész 9 évesen kezdődött, legyen elég annyi hogy majdnem meghaltam az osztály kiránduláson, majd piszkáltak és csúfoltak is. Ezután folyamatosan azt éreztem hogy figyelnek és meg akarnak ölni. Nehezebb lett a dühömet kontrollálni, bosszút akarok. Folyamatosan ugyanazt álmodom, hogy megölöm őket és jót röhögök rajta. Néha tényleg bántom őket és aztán... Nagyon nyugodt leszek. Nem érdekelnek az emberek, mindegyik csak magára gondol, de ha az élete veszélyben van, össze szarja magát. A legújabb hogy egyszer láttam és hallottam valamit, amit a többiek nem. De az is eszembe jutott hogy hazudnak nekem. Tegnap suttogásokat hallottam ami azt mondta hogy segít nekem... Már elmondtam a szüleimnek és azt mondták hogy ez kamasz dolog, majd kinövöm. De, ilyen még nem volt... Nem tudom mit higgyek..

Miért vannak ezek?



2017. jún. 27. 20:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Úgy hangzik, mint a paranoid-skizofrénia. Szerintem keress egy jó orvost, és mondd el neki!
2017. jún. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!