Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez pánikroham lett volna?

Ez pánikroham lett volna?

Figyelt kérdés

Azt tudni kell, hogy mostanában nagyon magányos vagyok, és már évek óta depressziós vagyok, van hogy kis időre jobban vagyok, de mindig vissza tér.

Szóval szombat délután olvasgattam itt gyk-n, mikor elkapott egy durva félelem érzet, hogy egyedül vagyok, és soha nem lesz senkim, meg úgy éreztem, hogy gyorsan el kell menjek onnan ahol vagyok. Kicsit mintha homályos lett volna a látásom, és az az érzés ami hatalmába kerített mintha egy feneketlen kút lett volna, amibe éppen, hogy csak beleestem, de mehettem volna mélyebbre, de ekkor gyorsan felálltam, és kimentem a friss levegőre, féltem, hogy elvesztem az eszem. A szívem is gyorsan vert, de a lélegzetem nem kapkodtam.

Ezután utána néztem mi lehet ez, és erre tippeltem, de nem vagyok benne teljesen biztos.

Szóval szerintetek ez pánikroham lett volna?



2017. jún. 27. 21:24
 1/5 A kérdező kommentje:
21/F
2017. jún. 27. 21:26
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen az volt. Ügyesen kezelted a helyzetet. Ilyen esetben megfelelő légzéstechnika is sokat segít.
2017. jún. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, az. én is pánikbeteg vagyok csak nekem az első ilyen rohamom durvább volt,vagy fél óráig tartott ,a fent említettek mellett még remegett minden porcikám,alig tudtam abbahagyni. De már sokkal jobban kezelem én is.Igaza van az előttem szólónak,mély levegők,nekem a víz is segít (mindenhova viszek magammal vizet és iszogatom,akkor jobb) és próbáld magad meg megnyugtatni,az alapján ahogy tudod,te ismered magad
2017. jún. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Azóta nem volt ilyen rohamom, remélhetőleg nem lesz több.

Vagy ha már egyszer volt ilyen, akkor tuti lesz még?

2017. jún. 27. 22:12
 5/5 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Nem biztos hogy lesz!Nagyon sok dolog lehet ami kiváltotta ezt nálad...van ismerősöm akit a munkahelyén kapta el a pánikroham de csak egyszei alkalommal fordult elő nála.Remélem nálad is...

2017. jún. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!