Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok de az...

Depressziós vagyok de az orvos se segít. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Elsem hiszem hogy az internetre írom ki a kérdésem...Na ezt is megéltem hogy pár embernek lehettek a terhére.Mindegy csak pozitívan mondjuk már nem vagyok pozitív de ez nem baj.Na kezdem is .Hát összintén teljesen elvesztem és lehet hogy össze visszaság lesz de kezdem az elején.Fiú vagyok ezt letisztázom.Úgy kezdődött az egész hogy az osztályom kiközösített.Elejinte nem érdekeltt de ez is máramár felemésztett.Mintha minden apró dolog egy kicsit mindig elvenne belőlem.Utána megismerkettem egy lánnyal na akkor éltem életem fény kórátt hogy megismerkedtem azzal a lánnyal...de nem hittem hogy ez a lány lesz a vesztem is :(.Ezzel a lányal az első félévbe nagyon jól megvóltam akkor boldog voltam.Ő volt az az ember akibe igazán megbíztam .Félévbeszéd után összejöttem vele .Akkor nagyon boldog vóltam .De közbe jött egy nagy trauma az életembe .Nagyon megviseltt...Még most is .De elszántam magam hogy ha az én életem a béka sege alatt van akkor más életét próbálom boldogá tenni.Ez az illető az előbb emlitett lány lett aki addigra már a barátnőm volt .Jólmentt minden egy darabig.De az utolsó egyhétbe már nem :(.Bunkózott velem ,lesxarta a fejem, egyszerűen levegőnek nézett.Felse fogom hogy egyhét alatt így megváltozott .És az a hab a tortán hogy megkérdeztem hogy miért viselkedik így velem dobpergés a válasz idézem:Mert.Utána elmondta hogy ő ilyen és ha nem tetszik hogy ő ilyen akkor keresek más lányt aki megfelel az elvárásaimnak...Az elvárásaimnak .Na ott beteltt a pohár szakitottam vele .Egy órára rá minden barátom tudta hogy szakitottam vele.És persze hogy én voltam a hü-lye kö-csög mert a leányzó nem bírtta ha dobják.Persze egy barátom se maradtt .Teljesen magamba fórdúltam .A lánynak olyan voltam mint egy citrom egy kifacsartt citrom az utolsó levig kifacsartt és meguntt .Ez megemésztett nem volt kire számítani ,támaszkodni ha baj van..Senkime sem volt magamon kivül.Nem ettem nem volt élett kedvem semmim se volt.Elhatároztam hogy végett vetek ennek ...Nem sikerűlt a korházba kötöttem ki.Utánna meg felébredtem magamra néztem na de jó még az öngyilkosság se megy nekem mintt a helyes írás se az se megy de ez nem lényeg.Szóval egy igazi élettelen barom lettem .Utána haza engedtek azzal a feltétellel hogy hetente 4 szer ell kell mennem a sziológushoz .Naggyon örűlttem neki.Ahogy haza engedtek 1 hónapig néma vóltam suliba 2 hétig nem engedtek .De utána mehettem suilba utána meg a sziológushoz hogy elmeséljem a szar napomatt .De mivel nem szólaltam meg az iskolából haza küldtek vagyis úgy tudják .Igazából meguntam hogy a tanár ott pofázik hogy tudom hogy nehéz de szólaj már meg az istenét.És óra közbe meguntam és haza sétáltam.Olyan drámai voltam.Ahogy kimenttem olyan drámai mint egy dráma filmba a saját drámámba.És igen a volt barátnőm megtudta mi tőrténtt.Jön az instán egy kép ...Elkezdte vagdosni magát.És tudtam azètt csinálja hogy ezzel előidézze a vágyat hogy megöljem magam.Ien egy bunkó embert persze már az egész suli tud róla hogy egy öngyi jár oda szóval jó minden.De itt a nyár nem minden tök happy...Ja várj nem.Annyiba örülök hogy senkivel nem kell beszélnem csak a sziológussal .Csak ülök lehúzott redönynél.És ennyi a napom.Legalább elkezdtem rajzólni az lekött és rájöttem szeretem csinálni.De most minden régi barátom itt parázik meg az exem is hogy uram atyám már négyhete nincs hír meg semmi .Szóval elszigetelttem magam az emberektől.És nézem hogy a telefón csak jönnek az üzik .De már semmi se segítt kapom a szar gyógyszerekett de semmi...Rajtam már semmi sem segítt.Ezt muszáj volt ki írnom mert így nem nyomja a szivem annyira .Köszönöm hogy elólvastad.Nem kell sajnálni.Nem várok sajnálatott mert a sajnálatt semmit se segítt.Viszlátt kedves olvasók!Üdv!

2017. jún. 27. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Kerdezo, probalj meg keresni egy normalis lanyt, szerontem az lenne a legjobb gyogymod
2017. jún. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Diavolino44 ***** válasza:

Itt ket dolog van.

Az egyik, utazz el egy tanyara, ahol te vagy egyedul, tobb kilometerre barmilyen lakott telepulestol. Horgasztanyat javaslok. Ne vigyel telefont. Senkinek se szolj, s old meg magad ott, mert ugy senki nem tud segiteni, tuti a siker. En gyogyszert valasztanek.


Mar az irasodbol is latszik valami nincs rendben, en tokre a lanynak adok igazat a sztoriban. O nem olyan tarsra vagyik, aki kiny@lja a segget, hanem olyanra akire felnezhet, ha felaldozod sajat magad valaki masert, akkor az az ember onnantol nem fog tisztelni. Mert te sem tiszteled sajat magadat. Nekem a kedvenc filmem a harcosok klubja, nah abban van, hogy a fohos keresi a melypontjat, te meg nem taltad meg, mert onnan indulsz felfele. Hiszek abba, hogy munkaval akarmit megtudsz forditani! Depresszio ellenszere a MUNKA, az, hogy kituzol egy celt amit Tuzon-vizen veghez viszel. De nem olyat amihez barki masnak koze lehet. Mondok par peldat. Egy ev mulva indulsz egy marathon futason. S minden nap futsz x kmt. Felepitesz egy akciotervet, hogyan keszulj fel ra. Masik. Karacsonyig leteszel egy kozepfoku nyelvvizsgat angolbol. Szinten, minden nap napi szinten foglalkozol vele, uj szavakat tanulsz, chatelsz stb. Egyik peldahoz sem kell egy filler sem. De ha vegig csinalod, buszke leszel magadra! S innen indulsz el felfele a lejton.


Valassz a ket ut kozul! Egyik sem jobb vagy rosszabb. Ha megolod magad 1-2 ev s elfelejtenek. Nem nagy kunszt. Ha elkezdesz fejlodni az hosszabb ido mire elismereseket fogsz begyujteni, de a vegen meg boldog is lehetsz.

2017. jún. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én már igazából a depresszióra és a szorongásra nem fektetek hangsúlyt, már megszoktam, hogy majd elmúlik és kész. Orvostöl se várj csodát, inkább segíts magadon.
2017. jún. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A pszichés betegség gyógyítása nem orvosi, hanem pszichoterapeuta kompetencia.
2017. jún. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Tisztellek, kemény vagy. Ezt akartad hallani?

Győzködöd magad, hogy rosszak a barátaid, igen azok. Csak te mártírt játszassz, hogy akk se fogsz rájuk haragudni. Helyes út, de nem egészséges, nem érdemel mindenki ennyir tiszteletet, h ne őket tartad szarnak.

2017. júl. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!