Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rengeteg xanaxot/frontint...

Rengeteg xanaxot/frontint szedek be kb. mindennap. van, hogy 30-35 mg is lemegy 1 nap alatt. hogy tudnám folyamatosan, lassan csökkenteni?

Figyelt kérdés

tudom, hogy ez nagyon nem normális. sőt! és az tóbbi pár hétben kezdtem el ennyit szedni. előtte is függő voltam, de azért 6-10 mg-nál többet nem szedtem be.

6 éve szedek nyugtatót a fóbiám miatti pánikbetegségre.

de régen mindig csak akkor vettem be 2-3 mg-ot mikor rohamom volt.

az utóbbi években a rohamoknál is bőven megnőtt a beszedett mg-ok száma.


nagyon hozzászokott már a szervezetem.


ezt a napi 30-35mg-ot kb meg se érzem.

mintha be se vettem volna.

és van, hogy iszok rá "alkoholmentes gyümis sört" (max.: 0,3%) de abból is vagy 6-ot biztos.

volt, hogy 2%-os gyümis sört is ittam rá (2-őt, v 3-mat) és az se volt rám semmilyen hatással.


Félek h annyira hozzászoktam, hogy nem fog segíteni, ha tényleg előjön egy pánikroham nálam :/



2017. jún. 30. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát neked már szerintem mindegy..
2017. jún. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
80%
Akár ezt a cikket meg lehetne mutatni egy pszichiáter orvosnak is kedves kérdező, mit szólsz hozzá? Bevisznek kórházba, és ott leszoktatnak pár hét alatt teljesen... Egyébként napi 30-35mg hatalmas mennyiség, remélem csak egy troll vagy.
2017. jún. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont úgy, ahogy írtad: lassan és folyamatosan. Viszont ha pánikbeteg vagy, akkor valamit biztosan kellene szedned, csak nem ezt, ha már ennyire hozzászoktál. Gondolom, jársz pszichiáterhez, mivel valahonnan beszerzed ezeket a gyógyszereket, ezek beszerzéséhez szükséges recepteket. Szóval vele kellene ezt megbeszélni.
2017. jún. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi mennyiséget bevenni mit írtál egyszerűen lehetetlen,A 0,5ös Frontinból napi 60szem.100szem van 1üvegbe.Nem hinném hogy bármelyik orvos 2naponta ír receptet!
2017. jún. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu. Ha nem, híres ember leszel rövidesen.
2017. jún. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Orvosi segítség kell a leszokáshoz! Én orvostól hallottam, hogy van aki napi 50-60 szemet is beszed a Xanaxból. Ez már kábítószerezés. Az alkohollal bármilyen kis mennyiség, még halálos is lehet. Gondolom kórházi felügyelet kell ilyen mennyiség fokozatos megvonásához.
2017. jún. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!