Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Felnőttkori ADHD-val küzd valaki?

Felnőttkori ADHD-val küzd valaki?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, nálam inkább a figyelemzavaros tünetek jelentkeztek. Gyerekkoromban egyáltalán nem foglalkoztak vele, inkább az iskolában elkönyveltek rossz gyereknek aki nem figyel az órán. Mikor dolgozni kezdtem kezdett el nagyon zavarni, kirekesztenek a munkatársak, nem tudok kapcsolatokat építeni. Erős szorongás alakult ki bennem miatta. A munkámat csak nehezen tudom elvégezni. Évekig nem érdekelt az egész, meg azt hittem ez egy tipikus gyerekbetegség (abban sem hittem komolyabban hogy valós betegség ez) de kibírhatatlan így az életem. Nő vagyok és az emberek a hasonló gondokat inkább tolerálják férfiaktól, engem kirekesztenek.

2017. júl. 2. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem diagnosztizáltak felnőttkori adhd-t kórházban, de nem értek vele egyet. Meg igen ritka betegség. Pszichiáterhez fordulj, aki gyógyszerezni fog, ahogy az szokás náluk.
2017. júl. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta?
2018. febr. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyógyszert szedek bipolárisra, de ennek már 7 éve. Remélem jól vagy.
2018. febr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát de a bipoláris még ritkább nem?


Engem most diagnosztizàltak 39 évesen. Elkeztem ritalinnal kísérletezni. Kívàncsi vagy szedi e valaki hosszabb tàvon.

2018. febr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De nem igazàn vagyok hiperaktív.
2018. febr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!