Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az a problémám, hogy lassan...

Az a problémám, hogy lassan öt hónapja vagyok munkanélküli, és 2héte tart a problémám, hogy hangulatingadozásaim vannak, egyik pillanatban jókedv, a másikban szorongás és rosszkedv. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Félek, hogy megőrülök..
2008. okt. 17. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos én is pont igy vagyok. Hogy miért van? Egyértelmű: sikerélmény hiány. Én már lassan kezdek megőrülni az otthoüléstől. Foglald el magad. Főzzél, süssél sütiket, takarits, menj el sétálni vagy bicajozni. Keresd fel a rég nem látott barátokat. Én is csak igy tudom elfelejteni a problémáimat és kiengedni a fáradt gőzt. Figylj oda jobban magadra. Szépitsd magad, ez jót tesz a külsődnek és a lelkednek is. Kitartás!!! Sok rossz után mindig jön a jú hullám, csak türelmesen ki kell várni.
2008. okt. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
akkor ugye nem őrültem meg? ja és beképzelek magamnak mindeféle betegséget,és egész nap itthon ülök,lehet ez a hosszas itthonlétttől?
2008. okt. 17. 14:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem, nem hiszem.

Az a gond a munkakereséssel, hogy manapság 99%-ban sikertelen tevékenység. Kevés ilyen dolog van még, ami ennyire frusztráló (talán néhány ügynöki és reklámmunka).


Ez pedig nem normális embernek való. Ilyen gondolatai támadnak tőle, mint neked.

2008. okt. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!