Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetek, hogy szép álmaim...

Mit tehetek, hogy szép álmaim legyenek?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek. Nos az a helyzet, mostanában, bár igazából már egy jó ideje szép álmok nem érnek. Fantázia, és egyben halál, fájdalom sora követ álmaimban. Helyek, ahol mindig rossz az idő, ahol jó sosem ér, szóval sorolhatnám... Rég volt már hogy szinte képzeletbeli tájon jártam, és boldog voltam álmomban. Legalább álmomban lennék az... Vannak ételek, italok, esetleg tevékenység, akármi, ami segít abban hogy szép álmaim lehessenek? Igazából csak a tudomány és anatómia alapjaira építek, magyarul a misztikus dolgokban nem nagyon hiszek, de jelenleg bármiféle ötletet szívesen meghallgatok. Holnap az álomfogóval fogok próbálkozni, talán butaság, nem tudom, viszont veszíteni nem veszíthetek, és gondoltam ez is megér egy próbát. A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm.
2017. júl. 4. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Van alomfogom, es ugyanugy gyotornek remalmok
2017. júl. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az álmok a napi gondolatok kiértékelése, feldogozzása. Egyszerű ne szorongj, gondolj szép dolgokra, összpontos
2017. júl. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

(Bocsánat véletlenül elküldte.)

Összpontosíts az élet jó dolgaira, és akkor azokkal is fogsz álmodni.

2017. júl. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Próbálok összpontosítani, csak többnyire nehéz, néha pedig lehetetlen, pláne ha az embert sorban érik a rossz dolgok. Hallottam olyat, hogy alvás előtt nem kell cukrosat/édeset enni, nem szabad jól lakni, a fekhely sokat tesz, szóval végigpróbálok mindent, amit csak tudok, válaszokat pedig köszönöm :)
2017. júl. 5. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!