Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin 0,25 tapasztalatok?

Frontin 0,25 tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Most írta fel az orvosom, mire számítsak? Van esetleg valami amit tapasztaltatok de nem tájékoztattak róla? Ha fogyasztok mellette alkalmanként (kb havonta 1-2 alkalommal) kis mennyiségű nem tömény alkoholt az tényleg problémát jelenthet? Ha igen, mi történik?

Tudtok olyanról, hogy valamit nem szabad enni/szedni/inni akármit csinálni a szedése alatt?

Tényleg segített a problémátokon? Én reggel, délben és este kell, hogy szedjek 1db 0,25-ös tablettát.

Valóban nehéz leállni vele és mennyire addiktív veszélyes nyugtató?

Előre is köszönök bármilyen információt :)


2017. júl. 4. 23:59
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
Én az egész dobozzal bevenném, ha hozzájutnék. Vodkával.
2017. júl. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Amarok Tonrar ***** válasza:
100%

"Most írta fel az orvosom, mire számítsak?"


Ez egyénfüggő, sokan meg se érzik, míg mások meg vannak róla győződve, hogy a szédüléstől kezdve minden második mellékhatást produkálnak. Ez általában csak képzelt tünet.


"Van esetleg valami amit tapasztaltatok de nem tájékoztattak róla?"


Csak egy, de az őszinte. Minden ilyen gyógyszer káros. Ha neked elég a mennyiség, amit most írtak fel és hamar abba tudod hagyni, akkor jól jártál. Ha nem, mindig egyre több és több fog kelleni, ugyanolyan hatás eléréséért.


"Ha fogyasztok mellette alkalmanként (kb havonta 1-2 alkalommal) kis mennyiségű nem tömény alkoholt az tényleg problémát jelenthet?"


Előfordulhat, de ez is attól függ, mint a gyógyszer hatékonysága. Elsődlegesen a testsúlyodtól, a májad és veséd állapotától illetve az akaraterődtől. Ha az utóbbi három rendben van, az első pedig nem egy 20 kilós tinilányra vall, akkor nem lesz gondod 99%-ban.


"Ha igen, mi történik?"


Ha nem rendszeres és a fentebbiek rendben vannak, akkor maximum hamarabb következik be eszméletvesztés.


"Tudtok olyanról, hogy valamit nem szabad enni/szedni/inni akármit csinálni a szedése alatt?"


Csak próbáld minél hamarabb letenni a gyógyszert. Alkoholt, drogokat és más nyugtatókat illik kerülni, a többire ott lesz a betegtájékoztató.


"Tényleg segített a problémátokon?"


Nem, ez egy nyugtató. Jó esetben segít elviselni a problémát. Nem old meg semmit, azt neked kell.


"Valóban nehéz leállni vele és mennyire addiktív veszélyes nyugtató?"


Az általad szedett adag a legtöbb embernek szinte cukorka. Ha pár hónapon belül lerakod, a kémiai függés elenyésző. Csak ne legyen mentális függés... akkor jóval nehezebb.


Enyhe stresszre, enyhe alvászavarokra, illetve célirányosabb gyógyszerek mellé szokták felírni kiegészítésnek. Nem ebbe fogsz belehalni, csak tényleg ne nagyon haverkodj össze vele.

2017. júl. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A hatást tekintve ugyanaz mint a Rivotril meg a Xanax csak a Rivotril erősebb. Itt a mellékhatásokat nézd és kérdezz rá a pszichiátertől ha ő irta fel hogy milyen hatásokra számíthatsz tőle én ebben a témában sajnos nem tudok segíteni mert rivot szedtem 0.5 mg ost. Alkoholt nem szabad inni ha frontint szedsz. Max. úgy fogyassz alkoholt hogy aznap ne szedd be a frontint akkor semmi bajod se lesz tőle alkohollal együtt szerintem elég durva lesz azzal inkább ne kisérletezgess! Mire kaptad? A megvonás szar lesz arra most készülj fel én most vagyok Rivotril megvonásba lassan 1 hónapja csak sajnos ezek a benzodiazepinek kib....tt hamar alakítanak ki függőséget letenni már annál nehezebb főleg ha sokkáig szedted. Rivot szedtem 2.5 évig. Te mire kaptál frontint? 20/L
2017. júl. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Amarok Tonrar ***** válasza:

"Én az egész dobozzal bevenném, ha hozzájutnék. Vodkával."


Pont az ilyen partyarcok miatt lett szigorítva a nyugtatók kiadása, ezáltal megnehezítve a hozzájutást annak, akinek tényleg szüksége lenne rá.

2017. júl. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
[link] bocsánat 3mas voltam 20/L
2017. júl. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én szedtem, 0,5-öset, napi hármat egy időben. Amit én tapasztaltam: Engem teljesen zombivá tett, alig tudtam magamról, de én szinte egy nyugtató teától is azonnal elalszom, szóval elég "fogékony" is vagyok rá. Okoz függőséget, nagyon is, sokáig nem tudtam nélküle elaludni, ha abba akartam hagyni ( itt már a tea sem segített!), hetek voltak, mire teljesen le tudtam állni. Nővérem évek óta függője.


Én nem ittam mellette, igaz, nem is vágytam sem bulira, sem ivászatra, sem semmire, depresszióra kaptam, az ágyban fekvésen kívül más nem mozgatott.


NEM fogja megoldani a problémádat, csak elnyom egy időre! Én végül pszichológushoz fordultam, és igen, ő segített. Már évek óta semmi bajom :)

2017. júl. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
"Tényleg segített a problémátokon?" - dehogy segít. Csak szétcsap annyira, hogy ne tudj róla. De pont emiatt a """gyógyszer""" szedése alatt nem tud működni semmilyen terápia.
2017. júl. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem 1x felírták, mert azt mondták, hogy a szédülésem pszichés eredetű. Napi 2x szedtem egy 0,25-ös felét. Semmit nem ért. Egyszer olyan ideges voltam, h azt hittem felrobbanok, de nem hatott. 1 hónapig kellett szednem, maradt 1 doboz, akkor veszek be 1-et, ha huzamosabb ideig nem tudok aludni. Nem mindig hat. Alkoholt nem innék rá
2017. júl. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Könnyen rá lehet szokni de megfelelően használva segít.

Az a havi 1-2 pia meg semmi.

2017. júl. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek ment a zöld kéz aki válaszolt. :) Sok érdemes információt kaptam. Hálás vagyok nagyon!
2017. júl. 5. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!