Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék megküzdeni a...

Hogyan tudnék megküzdeni a szorongással?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szociális fóbiás vagyok és nem látom a kiutat. Van olyan, akinek sikerült ezt az egészet legyőznie? Én próbálok vele küzdeni, de úgy érzem, hogy telítődtem.



2017. júl. 5. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Lélekkel küzdeni? Reménytelen.

A gyógyuláshoz szakszerű, hipnobehaviorista kezelés vezethet eredményre a leghatékonyabban.

2017. júl. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha csak azért posztoltál ide, hogy legyen egy válasz, ami haszontalan, hát nagyon köszönöm.
2017. júl. 6. 14:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült, de 7 évembe telt, és az egész tinikoromat tönkretette... ha elmegyek ezzel pszichológushoz/pszichiáterhez, jóval egyszerűbb dolgom lett volna.

A lényeg, hogy fogadd el magad olyannak, amilyen vagy, ne akarj más lenni, ne akarj mindenkinek megfelelni! Hidd el, hogy így is lehet téged szeretni. Majd meglátod, ha próbálkozol kommunikálni az emberekkel, hogy nincs ebben semmi vészes, sőt, örülni fognak neki, ha szólsz hozzájuk.

Ajánlom Andrew Matthews Legyél boldog tinédzser! című könyvét, akkor is, ha nem vagy már tini, mert sok hasznos dolog van benne. Én is ezt olvastam, és segített.

2017. júl. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!