Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a gond? Depresszió?...

Mi lehet a gond? Depresszió? Szorongás?

Figyelt kérdés

Idén végeztem az alapképzésemmel. Az utolsó vizsgaidőszakban állandóan rosszul voltam a vizsgák miatti stressztől, sokszor hánytam is előtte. Az államvizsgára alig tudtam elmenni, annyira rosszul voltam. 3 hete végeztem, de még mindig nem vagyok jól. A vizsgák óta nem tudok enni, egyszerűen az van bennem, hogy ha eszem, akkor rosszul is leszek és így már enni sem merek, hiába vagyok néha éhes. Rengeteget fogytam, folyton fáradt vagyok, ráadásul úgy érzem teljesen befordultam. Nem akarok találkozni senkivel és nem tudok őszintén örülni semminek.


Nem tudom mi lehet a baj és hogy milyen szakember segítségét kérjem. A párom próbál segíteni, de úgy érzem inkább a családomra van most szükségem. Mivel dolgoznom kell (van munkahelyem) nem tehetem meg azt, hogy otthon feküdjek és "kipihenjem" magamat... Ötletek esetleg? Láttam sok helyen, hogy hobbik kellenek, meg kimozdulni, de annyira rosszul leszek ha valahova el kell menni, főleg egyedül, hogy nehéz ezt a korlátot átlépni.

Egy-egy nap riasztóan keveset, pl csak egy müzliszeletet eszek és ennyi... félek ez a "nem evés" az egészségem rovására megy. Szeretném már kiélvezni a nyarat és azt, hogy végeztem az alapképzéssel.



2017. júl. 6. 12:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha ennyire beteg vagy, akkor idegorvoshoz kell elmenned, és kapsz valami nyugtatót. Ha ennyire nem eszel, akkor az már az egészséged rovására ment. Táplálék nélkül nem lehet életben maradni.
2017. júl. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!