Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen veszélyeket tartogat...

Milyen veszélyeket tartogat magában kéteseredetű frontin (0,5) beszedése?

Figyelt kérdés

2017. júl. 6. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Gyors kémiai függőség, hozzászokás, elbutulás, májkárosodás, visszafordítható agykárosodás, maradandó agykárosodás, végül halál.

Mondjuk ezt a gyógyszertárban kiváltott, receptre adott frontin is tudja.

Üdv! Egy gyógyult súlyos függő.

2017. júl. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nalam semmi nem volt, de vegul inkabb a patikainal maradtam a paranoiam miatt :)
2017. júl. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mit értesz azon, hogy "kétes eredetű"?


Egyébként attól függ, milyen adagban és meddig szeded. Tényleg okozhat függőséget, ezért nem ajánlatos sokáig és rendszeresen szedni. Én csak addig szedtem, amíg az antidepresszáns hatni kezdett, de nagyon nem szerettem, mert teljesen bekábultam tőle... pedig a legkisebb adagot (0,25 g) szedtem.

2017. júl. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én is szettem hivatalósan 0.25-öst, de igazából szinte semmi változást nem éreztem. Egy nagyon picit kevésbé voltam ideges a tömegben pl.


Viszont most nem szedek már évek óta és most olyan rossz állapotban vagyok, hogy orvoshoz, pszichológushoz, terápiára sem tudok menni.

Viszont van egy pszichiátriai aszisztens ismerősöm aki azt mondta ad ingyen 0.5-ös változatot.

De olyanok jutottak eszembe, hogy esetleg hamis.

2017. júl. 6. 21:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem így "soron kívül" ne fogadd el. Lehet, hogy egy orvos teljesen más gyógyszert írna fel. Nagyon rossz állapotban lehetsz, ahogy ezt így leírod, de akkor is, az lesz a legjobb, ha elmész az orvoshoz. Valahogy szedd össze magad annyira, hogy ezt meg tudd tenni!
2017. júl. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja vagy ugy...akkor elfogadhatod. Aztan ha bevetted tenyleg huzz el dokihoz. Az majd ad tobbet
2017. júl. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!