Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Minek kellene történnie, hogy...

Minek kellene történnie, hogy öngyilkosok legyetek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 6. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:

1. kiszolgáltatottá kéne válnom, akár úgy, hogy lassan elhülyülök

2. elkap az ellenség és megkínoznak, hogy eláruljam a többieket, majd úgyis megölnek...

3. komoly tumor vagy más betegség iszonyatos kínokkal életem végéig


Nekem a 4 végtagom elvesztése is bőven elég ok. Igazából 1 láb vagy a szemem világa is ilyen, elég alacsonyan van nálam a léc. Na jó, 2 láb. Eggyel még akár futni is lehet.

2017. júl. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Felismernem kellene azt, hogy nem csak párkapcsolati szempontból vagyok egy hatalmas csődtömeg, hanem a választott szakmámban sem tudok boldogulni.

(Persze évek és évek hosszú oktatása után, ami lassan a végéhez közeledik.)


Utóbbi esetében, inkább vetek véget saját kezűleg ennek a szenvedésnek, mintsem hogy lepukkant csövesként vagy az időskorú szüleim nyakán éljek.


Persze szalagmunkát még azután is vállalhatnék..De abban már volt részem, és az első diploma után, köszönöm nem akarok onnan nyugdíjba menni. Illetve akkor azt látnám, hogy rengeteg pénzt/időt/energiát dobtam ki az ablakon teljesen fölöslegesen.

(Megjegyzem, nem nézem le a gyárban robotoló embereket. Voltam már ott én is. De pontosan azért képeztem magam, hogy ne kelljen oda visszamennem...)

2017. júl. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hajléktalanság.


Azt nem tudnám elviselni.

Nem tudnék úgy létezni,hogy koszos vagyok,nem tudok fürdeni,és nem tudok elzárkózni egy saját,privát szférába.

2017. júl. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!