Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van aki még így tölti a...

Van aki még így tölti a nyarat? Teljesen egyedül, otthon.

Figyelt kérdés
Nagyon magányos vagyok. Egész nyáron csak itthon fekszem es a múlton rágodom. Mindenen csak pánikolok, úgy érzem ahhoz képest ahogy kinéztem nem vagyok jó, külsöm miatt is teljesen elveszett az önbizalmam. Nincs egy ember az életemben akire azt mondanám, hogy a barátom. Családom szemében egy csödtömeg vagyok. 1-2 éve megváltozott az életem más lettem és úgy éreztem elkezdek élni. De most már legszívesebben meghalnék, úgy érzem elpocsékoltam életem, pedig még fiatal vagyok. Igazábol élni sincs kedvem, sem újra kezdeni. Tudom, hogy ez nem normális de ez így nem élet.
2017. júl. 10. 00:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi vagy 16 ?
2017. júl. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
24
2017. júl. 10. 00:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Örülnék, ha ennyire lenne időm, de évek óta végigmelózom a nyarat meg az év többi részét is. Hála egy jóbarátomnak, most már klimatizált irodában.

Ami a világfájdalmat illeti, sem időt, sem energiát nem érdemes pazarolni rá. Sajnálhatnám magam, amiért elpazaroltam majd négy évet az életemből egy töketlen baromra, sajnálhatnám magam, amiért a barátaim egy része eltávolodott, és még vagy ezer másért, amit nem részleteznék, de jobb lesz attól? Nem. Az emberek bizonytalan dolgok az életben. A munka biztos lehet, ha teljes emberként veted magad bele.

2017. júl. 10. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

24 évesen nem dolgozol még? :O


Amúgy én is elég rossz hangulatban vagyok. A baráti kapcsolatok lazák, de mindenki dolgozik és mindenkinek párja van, így hétvégente nincs programom.

De hirtelen kellett felnőnöm, rengeteg döntés, inger, felelősség és extra kevés szabadidő - így hétvégén szívesen is vagyok egyedül.

Tehát felettem is elrepül a nyár; nem is nyár ez...



24/L

2017. júl. 10. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!