Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől van ez? Miért ilyen...

Mitől van ez? Miért ilyen nehéz elengednem egy könyvsorozat szereplőjét?

Figyelt kérdés

Van egy 6 részes könyvsorozat aminek tegnap olvastam ki az utolsó részét. A könyvben szereplő fiú annyira a szívemhez nőtt hogy nem elég hogy sírtam rajta azóta azon jár az eszem hogy miért csak egy kitalált személy és nem akarok mást olvasni nehogy kitörlődjön. Ráadásul tudom hogy hülyeség de olyan Szívesen megismerném ( rengeteg könyvet olvastam már de ilyen még nem volt)Normális ez hogy ennyire kötődöm hozzá? Miért van ez? 16 vagyok tudom hogy ökörség de akkor is.

16/L

(Nem tudtam hogy melyik topikba írjam a kérdésem)



2017. júl. 11. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. ^^ Kamasz vagy, ez szinte mindenkinél előfodul, valakik pedig színészeket-énekeseket-anime szereplőket-saját világban egy kitalált fiút.
2017. júl. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szeretnek*
2017. júl. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bizonyára könnyen azonusulsz a karakterével, vagy legalábbis megtestesíti számodra az ideált. Azt szokás mondani, hogy ilyenkor tombolnak a hormonok, szóval nincs probléma. Abból, hogy "beleszerettél" arra következtetek, hogy jelenleg nem élsz párkapcsolatban. Szerintem az lenne a megoldás ha találnál egy párt magadnak :D Én is el szoktam néha könyv, film vagy anime szereplőkkel fantáziálni, persze csak normális mértékig ;) És az szintén előfordult velem, hogy amiután elolvastam egy jó könyvet nem kezdtem el újat olvasni, mert időre volt szükségem, hogy "feldolgozzam" a történetet. Nem tudom mennyire számít, de 14/L vagyok, vagyis jobban hangzik ha azt mondom négy hónap híján 15/L XD
2017. júl. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi a könyvsorozat címe? Imádok olvasni, hátha nem ismerem. :)


L/19

2017. júl. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, én pl. gyes alatt olvastam több részes könyvet, és annyira hozzámnőttek a szereplők, maga a történet, hogy szó szerint hiányérzetem volt, amikor vége lett, vagyis amikor kiolvastam az összes kötetet. Kicsit érzékenyebb lelkületű vagy az átlagnál, annyit tudok vígaszképp írni, hogy idővel enyhül. Ez hasonló érzés, mint egy valódi szerelem az életben, ami valami miatt megszakad. Az idő minden sebet begyógyít, erre ezt szokták mondani.
2017. júl. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen normális! Főleg, ha 16 éves vagy, de én pl. 26 évesen is képes vagyok ilyeneket érezni, pár napig az is abszolút normális. Ha fél-1-2 éve állna fenn ez az állapot, az lenne problémás...
2017. júl. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Normális, azt jelenti, hogy jo a könyv :)
2017. júl. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!