Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok?

Depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Nem látom az életemnek értelmét, a jövőm kilátástalan, elmúlt 10 évem meg tönkre lett téve. Viszont ezt nem csak én érzem így hogy egy senki lett belőlem, hanem kb. mindenki aki ismer. Legjobban az életcél és a társasági élet, emberi kapcsolatok hiányoznak az életemből, akármit csinálok képtelen vagyok emberi kapcsolatokat kialakítani. Van 2-3 ember akikkel tudok kommunikálni, de ők is csak szánalomból, segíteni akarásból tartanak ki mellettem. Elég sokat bánkódok hogy így alakult az életem, hogy minden így elromlott, munkám se tudom hogyan lesz amiből meg is tudok majd önállóan élni. Az élet apró örömeinet viszont tudok örülni, ha történik valami jó annak szoktam örülni, csak az kicsit ritka az én életemben
2017. júl. 12. 19:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Önfejlesztéssel kéne foglalkoznod. Ennél többet nem is akarok írni.
2017. júl. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!