Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol hibáztam? Baj hogy az...

Hol hibáztam? Baj hogy az ember olyan amilyen? Tehetek egyáltalán róla hogy beteg lettem emiatt a sok szemétkedés miatt?

Figyelt kérdés
Sok iskolát megjártam az általános után,de igazából egyik helyen se tudták elfogadni engem.Elsőnek gyerekes tréfának vettem azt hogy kábítószeres csúfolnak,de amikor osztályba feltették ezt a kérdést hogy szerintetek kifogyaszt kábítószert.Egy srác azt mondta hogy én.Megkérdeztem a többiektől hogy miért én azért furán viselkedek furák mozdulataim és kamerára kéne venni.Talán ez volt az egyik mérföldkő ami kezdte lerakni az életem a pokol felé szép lassan.Ezután szép lassan elkezdet mélyre a merülni az utolsó osztályba ahol végül is leérettségiztem 3 éven keresztül szívatott két nő a hecc kedvért több sráccal karöltve ez idő alatt mindent mondtak amit egy emberről csak ki lehet hol építették az önbizalmamat próbálták beadagolni nekem,után hirtelen próbálták lerombolni ezt én nem igazán toleráltam a menésemet utánoztak hol a mozdulataimat a két nő meg általában egész órán piszkált és szívatott. Általában ha nem bírtam elkezdtem rángatózni,az elején próbáltam vissza szólni de azzal fenyegetek hogy megvernek.Így kerültem egy pszichiáterhez szorongással és rá 3 évre hanghallásal az okozott traumák miatt paranoid skizofrén lettem.

#trauma #skizofrén #szívattak
2017. júl. 13. 23:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Hosszú lenne a teljes történetet elmondani mert történ egyéb más is de ez a lényege.Ezeknek az emberek köszönhetem hogy teljesen elvesztettem az önbecsülésem.Az élet sajnos nem fer.De akkor is kiérdemel ilyen sorsot?
2017. júl. 13. 23:15
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem azért.De mindenki tudja formálni a saját jövõjét.(Jó nem minden esetben)

Kezdj el kiállni magadért.

"Általában ha nem bírtam elkezdtem rángatózni,az elején próbáltam vissza szólni de azzal fenyegetek hogy megvernek."

Csak azt bántják aki hagyja..

Én ebben a helyzetben már nekimentem volna nekik.


Maximum megvernem, de nem vesztem el az önbecsülésem.

Ne legyél túl jó ember, kell egy kevés rosszindulat.

Szard le mások véleményét.

2017. júl. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindig elgondolkodtam azon hogy miert cseszegetnek, miert nem ulnek bekeben es rajottem hogy nekik is vannak gondjaik felelmeik amiket nem tudnak senkivel megosztani igy rajtam vezetik le. Neked is be kell latnod a helyzetek moge, meg kell ertened gogy miert csinaljak es utana mar barmit mondhatnak, tudni fogod hogy nem banto hiszen csak a gyengesegukbol adodoan teszik. Nezz szembe magaddal es jojj ra hogy ertekesebb vagy mint eddig hitted kapard ossze a reszeidet es mint a puzzlet rakd ossze oket es jojj ra hogy egy full ember vagy aki eleg erett az eletre. Mar nem az vagy aki nem latja a dolgokat es igy belekothetnek. Az emberek sok dolgot tesznek es elfelejtik. Tedd te is ugyan ezt, bocsass meg nekik amiert ilyen toketlenek voltak es episd fel onnmagad. Semmi nem kell hozza csak egy elhatarozas es a cel mar is a markodban lesz. Sok sikert ;)
2017. júl. 14. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!