Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nyugtat meg az ha...

Miért nyugtat meg az ha mindenhova vért rajzolok?

Figyelt kérdés
Nem csak hogy megnyugtat de sokszor észre se veszem és az egyik szomszédom kérdezett rá mikor kint rajzoltam hogy miért ömlik az emberből a vér? és én nem tudtam neki válaszolni, fel se tűnt hogy vérzik, nekem olyan természetes volt. Aztán vissza lapoztam a vázlatfüzetem meg előkotortam pár régi rajzot és tényleg mindegyiken van vér, de sok olyan is van ahol szemet se rajzoltam. Én tényleg megpróbáltam a nélkül csinálni de annyira viszketett utána a tenyerem hogy felidegesítettem magam, kitéptem és kidobtam a kukába. Mostmár kezd érdekelni miért tehetem, mert megmagyarázni valahogy nem tudom.

2017. júl. 14. 01:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok gyerek rajzok verzo embereket allatokat foleg a hulye filmek miatt. De ha erdekel a dolog tanulj biologiat es menj sebesznek. Plusz tanulsz egy kis rajzot es csinalhatsz anatomiai vazlatokat. Nincs ebben semmi kattantsag nem is ertem miert irtad ide ki.
2017. júl. 14. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mert a szomszedom beszelt anyammal es anyukam most a pszichologussal fenyeget, tulajdonkeppen megijedtem.

Es gondoltam rakerdezek, nagyobb baromsagot is lattam mar itt, hatha megtudtok kicsit nyugtatni ami ugytunik sikerult is, szoval koszonom a valaszodat

2017. júl. 14. 13:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen erre a választ csak Te tudhatod. Te érzed, nekünk fogalmunk sincs hogy miért ez nyugtat meg.
2017. júl. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért kéne elfogadnod, hogy pszichológushoz menj, hogy ezt meg tudd. Mi honnan tudhatnánk? Egy szakemberrel ki lehet deríteni a választ. És ne értsd félre, a pszichológus nem csak a diliseknek van, teljes normális emberek is járnak oda (pl. én is, mert sokat szorongok). Vannak nagyszerű szakembereink, akikkel öröm együtt dolgozni, így ne érezd magad fenyegetve. Nem az agyadat akarják átmosni, hanem magyarázatot találni, és ha akarod, akkor megoldást is.
2017. júl. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!