Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki volt ilyen állapotba...

Ha valaki volt ilyen állapotban, hogy mászott ki belőle?

Figyelt kérdés

Egy családtag halála óta észrevettem, hogy iszonyatosan pánikba esek, főleg amikor a törvénnyel fenyegetnek, igazságtalanság ér. Először dührohamot kapok(szószerint, ordítok, dühöngök, rugdosok), aztán elkezdek sírni.

Legutóbbi:külföldi baleset után többezer eurós számlát küldött a kórház, nem vették figyelembe a biztosításom. Teljesen kikészültem, lefogytam, nem tudtam aludni, pedig tudtam, hogy igazam lesz, sőt,99%hogy kimászom belőle.

Pszichológust nem engedhetek meg magamnak, ezért kérek itt tanácsot.

Hogy kell kezelni az indulatokat? Mikor dühöngök, utólag nem is nagyon emlékszem. Nyugi,nem vagyok közveszélyes,esetleg ön.



2017. júl. 17. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:
38%

Sajnos nem tudok általános megoldásról. Sztk-ban ingyenes rendelés van pszichológusnál, mindenképp érdemes lenne felkeresned még ha csak néhány látogatás erejéig is, mert több hasznos, és személyre szabott tanácsot tud mondani, mint itt bárki.

Hiába osztom meg veled a saját tapsztalatom, miszerint az önismeret fejlesztésével idővel valamilyen szinten kezelhető, ha megtanulod felismerni az előjeleket, és még azelőtt kiszakítani magad ebből az állapotból, hogy elvesztenéd az önkontrollt, hogy nálad ez működne-e, hogyan lehetne megvalósítani, az nagyon különböző történet.

2017. júl. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kaptam gyógyszert. Kb fel évig szedtem. Olyan voltam mint egy robot. Semmi sem érdekelt. Mirzaten volt neve. De en nem csak dühös voltam. En nem is aludtam meg fulladoztam meg lemerevedtem.. Volt hogy nem mentem haza csak ültem a Duna parton. Helyretett. 2010 nov1 ota nem volt bajom es nem szedtem be semmit sem. Egyszer voltam azóta nagyon ideges. Kicsit azért szoktam duhongeni de utana szégyellem magam es általában emlékszem.
2017. júl. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!