Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Inszomnia gyanúja áll fent....

Inszomnia gyanúja áll fent. Érdemes elmenni alváslaborra?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk megállapítják hogy igen, tényleg inszomniám van, akkor mit tudnak vele kezdeni?
2017. júl. 18. 19:19
 1/4 jeverezi ***** válasza:
IGEEN
2017. júl. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 jeverezi ***** válasza:
50%
csak mondom hogy az inszomnia alváshiányt jelent alvszavarral elég súlyos nem tudsz kipihent lenni stb. Inkább első körben szedjél eb nyugtatót vagy altatót orvos ha felír és ha az se használ akkor mindenképp vizsgáltasd ki magad mert lehet hogy szervi gond van a háttérben pl cukorbetegség, hyperthyreosis szív érrendszeri gond etc..
2017. júl. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Csak mondom, hogy már van, hogy egyáltalán nem alszom el éjszaka. Nem tudok elaludni, felébredek, stb nappal iszonyatosan fáradt vagyok nem tudok mit kezdeni magammal. És ez igazából már több éve így megy, de gimnázium alatt nem volt annyira durva (egészséges is voltam). Szedtem mindenféle gyógynövényes altatót, nem használtak. Most pedig már nagyobb méreteket öltött az inszomnia.

A másik, hogy autista vagyok, akiknek a 80%a alvászavaros. A pszichológus szerint túl éber az agyam, de segíteni már nem tudott.

2017. júl. 19. 08:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, elmentél, hogy vagy?
2022. okt. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!