Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt szeretnem ha mindig nyar...

Azt szeretnem ha mindig nyar lenne, a tobbi evszakot nagyon utalom, foleg a telt, mar rettegek a teltol ugy utalom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
miert nem lehet mindig nyar???

2017. júl. 20. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Én meg azt szeretném ,ha nem kellene dolgoznom,viszont tele lennék pénzzel és rengeteg szabadidőm lenne,amit a családommal tölthetek.Mit tegyek?
2017. júl. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Költözz Afrikába.
2017. júl. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én utálom a nyarat! Szakad rólam a víz, de dolgozni kell. Nekem jó lenne, ha mindig ősz lenne, az kellemes. Neked valami Kalahári kellene, ott még táncolhatnál esőért is, nem hogy árnyékért.
2017. júl. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én meg a nyarat utálom, nem bírom a meleget, szakad rólam a víz, sokkal jobb friss, ropogós hóban sétálni.
2017. júl. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én pedig a telet imádom. Nincs az a 35 fokos meleg, én akkor sokkal nyugodtabb is vagyok, tudok aludni. De ha már júliusban rettegsz a téltől, az nem normális. Ahogy az előzők írták, költözz Afrikába, vagy Texsasba vagy valami egyenlítő környéki helyre, ott az esőnek (ami évente EGYSZER szokott általában lenni) is örülni fogsz. Sok sikert, ha belevágsz!
2017. aug. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

# Forever, NuSkin...🤣🤣

Nem nem, nyugi, én se gondoltam komolyan xD

2019. febr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Inkább a tél. Én amúgy is télen születtem, imádom a telet. De minden évszaknak megvan a maga szépsége. A nyár is szép évszak. :)
2019. márc. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!