Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Már megint depressziós vagyok!...

Jeverezi kérdése:

Már megint depressziós vagyok! MI a fenét tegyek? Nagyon rosszul vagyok

Figyelt kérdés
Pszichiáter kezel már több éve. Utoljára negyed éve voltam depressziós ami elmúlt szép lassan majd feldobott lettem azt hittem örökre elmúlt a rossz hangulatom. De most kb pár napja megint depressziós vagyok egész nap csak aludnék, sokat eszek és hízok, lehangolt vagyok és sajnos össze vagyok törve lelkileg. Ilyenkor mi a teendő?

2017. júl. 20. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
28%
Küzdesz ellene! Könnyebb úgy elviselni, mintha nem küzdenél, és csak nem csinálnál semmit!
2017. júl. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De mit küzdjek? Gyenge vagyok nagyon és erőtlen. Egész nap csak aludnék mert álmos vagyok. Éjszaka nem tudok aludni dög meleg van hajnalban csicseregnek a madarak amiknek a hangjától már kiráz a hideg. Aztán a hátam is fáj becsíődik az ideg és alig bírok menni. Egész hetekig itthon vagyok barátaim mind dolgoznak nem tudok velük bulizni fel se hívnak nem írnak unatkozok folyamatosan.


Mindig ez van hogy a lelkem összeomlik és teljesen nagy depresszióba esek. A gyógyszerek mit sem érnek csak tompítják az érzéseimet amit nem szeretek. Pszichológusom egy kontár segíteni nem nagyon tud nem érzi át mennyire szenvedek szerinte hisztizek. Hát menjen a fenébe de komolyan. Áhh nem kívánom senkinek se ezt az érzést mert a pokol maga és egyszerűen nem találom hiába keresem a kiutat valahogy gyenge vagyok és erőtlen nem tudok semmit se csinálni. Rossz a kedvem ismerőseim csesztetnek hogy panaszkodok hát kinek panaszkodjak ha nem a barátaimnak de komolyan? Én szerintem sajnos sok negatív eemberrel vagyok körülvéve akik nem segítenek hogy jobban érezzem magam és ez fáj, nagyon-nagyon fáj!

2017. júl. 20. 19:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon megértelek!

Hasonló életem van.

2017. szept. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!