Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megbolondultam? Vagy a fáradts...

Megbolondultam? Vagy a fáradtság okazhat ilyent? 3 honapja halt meg az édesanyám egyedül maradtam apám kiskoromba elhagyott?

Figyelt kérdés
Ès az egyik este arra lettem figyelmes hogy a szombam elött elmegy egy magas kocos hajú lassan mozgó fekete emberi árny ami bement a fürdőbe a csukott ajtón keresztül vagy 2meter magas lehetett kocos hajú kb mint samara morgen utáma mentem de nemvolt a fürdőbe semmi. Csak bekèpzeltem vagy kezdek megőrülni?
2017. júl. 21. 23:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem őrültél meg. Az agy trükkös szerkezet, és képes olyan dolgokat is elhitetni, "láttatni" velünk, amik nincsenek ott. Lehet fáradtságtól, stressztől, és egy csomó mindentől. Tehát te azt hiszed, hogy láttál valamit, de ezek csak az agyadban vannak. Olyan, mint az álmok, csak ébren van az ember. A legtöbb szellemlátás ilyen érzékcsalódás.
2017. júl. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!