Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Majdnem egy éve tartó depressz...

Majdnem egy éve tartó depresszió esetén mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Egy barátomról van szó, már nem csak ő maga, de én is teljesen kilátástalannak látom a helyzetét. Már szinte senkivel sem beszél, nem csinál semmit sem, nincsenek céljai,
2017. júl. 24. 18:25
 1/3 A kérdező kommentje:

Véletlenül elküldtem.

Csak vegetál, már a pszichiáteréhez sem jár. Én úgy érzem, hogy muszáj segítenem rajta, de már nem tudom, hogyan tegyem, már mindent kipróbáltam, a pszichiáter sem segített. Eddig mindig ott voltam neki, de most már velem sem találja a közös hangot, csak szótlanul ülünk egymás mellett - én a kétségbe esés miatt, ha segíteni nem tudok, legalább ne rontsak a helyzetén... De ha semmit nem teszek, az nem segít, és engem is tönkretesz.

2017. júl. 24. 18:29
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy nem volt elég jó a pszichiáter, vagy a barátodban nincs meg a szándék, hogy segítsen magán. Ha ez utóbbi, akkor sajnos te nem tehetsz semmit, bárhogy is szeretnél. De talán érdemesebb lenne egy másik dokit kipróbálni, olyat aki kellőképp kemény vele.
2017. júl. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 jeverezi ***** válasza:
MENJ EL PSZICHIÁTER SZAKORVOSHOZ TE NAGYON OKOS!
2017. júl. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!