Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Manapság gyakran gyötörnek...

Manapság gyakran gyötörnek öngyilkos gondolatok, szerintetek, hogy szabaduljak meg tőlük?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú történet. Nem akarom megölni magam, de állandóan ez jár az eszemben. sajnos nincs vesztenivalóm, és néha vannak olyan pillanataim, hogy talán meg is tenném. Ezek a pillanatok egyre gyakoribbak és intenzívebbek.


21f



2017. júl. 25. 14:33
 1/3 jeverezi ***** válasza:
menj el pszichiáter szakorvoshozá!
2017. júl. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 jeverezi ***** válasza:
0%
nem vagy normális!
2017. júl. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia, szerintem menj el a háziorvoshoz ès bizalmas hangnemben közölj vele pár infòt a boldogtalanító tènyezőkről. Az nem mindegy, hogy van is erőd ès fájdalmad, hogy meg is tedd vagy csak marcangolnak a gondolatok. Ugyanígy vagyok mint te, ès ugyanígy jártam el, beutalt a doki a pszihiátriára.. De semmi ilyesztő.. A doki azt mondta tesztírás lesz meg beszèlgetès.. Már várom hogy lèphessek egyet a boldog èletem irányába. Ne halgass az ilyen unatkozò, gèp előtt pöffeszkedő primitív alakokra.. Sokkal veszèlyesebb az ilyen ember mint az amelyik törődik magával ès segítsèghez fordul.. Egyèpkènt ha gondolod írj egy privátot, egy korosztály vagyunk
2017. júl. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!