Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A háziorvos pszichiáterhez...

A háziorvos pszichiáterhez fog utalni, ha félek a sötétben?

Figyelt kérdés

Szeretnék altatót íratni, mert félek egyedül a sötétben, emiatt nem tudok elaludni. Néha még lámpafénynél sem.

Ilyenkor pszichiáterhez utalnak, vagy csak írnak altatót?

Vagy inkább ne is mondjam el neki, hogy ez a konkrét oka annak, hogy nem tudok elaludni? Borzasztó kínosnak érzem. 27 éves vagyok.



2017. júl. 25. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az altató nagy hülyeség, és a házidoki és a pszichiáter is. Ezer meg egy praktika van arra, hogy rendezd az alvásodat. Sportolj elalvás előtt, hallgass relaxáló zenéket, stbstb
2017. júl. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sportolok, meg minden, nem az a baj, hogy nem vagyok álmos, hanem hogy amint be kell csukni a szemem, olyan rettegés jön rám, hogy kimegy az álom a szememből, felmegy az adrenalin-szintem ilyenkor, vagy nem tudom, hogy mondjam. Van itthon altatóm, az segít, de már csak pár szem van :-/
2017. júl. 25. 15:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne legyél már buta. Mi köze a házinak ahhoz, hogy neked miért kell az az altató, elakarod mesélni neki, hogy félsz a mumustól .

Pszichológust mindenképp felkeresnék a helyedben amúgy meg, nem kell oda beutaló. 27 évesen így parázni, nem egy normális dolog, nem gondolod ???

2017. júl. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Nyugtato kellene, nem altato. Pl xanax. Oldja a szorongasodat. Haziorvos felirja. De kemenyebb altatot is felir, ha mindenkepp arra vagysz.
2017. júl. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem jó a Xanax is. Köszönöm.
2017. júl. 25. 16:42
 6/7 anonim ***** válasza:
A Xanax tönkrevágja a szervezetedet, teljesen lenulláz agyilag. Próbáld meg átgondolni mitől félsz ilyenkor, mi lehet a legrosszabb, ami történhet veled a sötétben.
2017. júl. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 jeverezi ***** válasza:
IGEN
2017. júl. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!