Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetek büdös a szorongástól?

Lehetek büdös a szorongástól?

Figyelt kérdés
Tisztálkodom, használtam már dezodort, deót, mindenfélét. Finom parfümöm is van, de ha elindulok otthonról, mintha csavarnák a hónaljamból a vizet. Rosszul érzem magam az emberek között. Nem használnak a dezodorok... feszengek.

2017. júl. 25. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Hát, nem pont büdös lehetsz a szorongástól, hanem izzadhatsz tőle. Ahhoz, hogy büdös is legyen, el kell telnie egy kis időnek, mert a szagot a baktériumok okozzák. A szorongással kezdeni kell valamit, szerintem ideiglenes akár gyógyszert is pszichoterápiával kombinálva. Keress egy pszichológust, ha van rá pénzed, illetve a háziorvost. De vannak gyógyszeres izzadásgátlók is.
2017. júl. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Egész nap izzadok, míg emberek között vagyok, szóval van ideje bebüdösödni, de ha hazajövök megszűnik az egész. Ördögi kör :8


Nem tudom, kihez fordulhatnék. Voltam már pszichológusnál, pszichiáternél is... de csak csalódás volt az egész.

2017. júl. 25. 22:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elsőnek,ilyen van sajnos . De biztos nem vagy büdös 😉 csak úgy érzed a szorongás miatt.
2017. júl. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valamelyik hormon is okozhat ilyet,labor volt ? Mondjuk ez tipikus panik tünet.Nekem is itthon semmi bajom ,csak sehova ne kelljen menni. Ördögi kör,így ahogy mondod.
2017. júl. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyszerűen tudom, hogy az vagyok. Bárkihez közel lépek folyton a hónalját szagolgatja, hogy büdös-e, ráadásul az orrukhoz is nyúlnak folyton. Nem tudom a megoldást teljesen el vagyok keseredve. Nincsenek barátaim... a családom is, hagyjuk inkább.
2017. júl. 25. 23:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Hányszor voltál pszichológusnál, pszichiáternél? A pszichiáter nem adott szorongásgátló gyógyszert?

Izzadásgátló folyadékot recept nélkül is lehet kapni. Én pont allergiás lettem rá, de nyilván nem mindenki. Esetleg hintőporral is próbálkozhatsz, ami nyilván nem ideális megoldás, mert eltömi a pórusokat, de még mindig jobb, mint a szag. És a ruhákat is ki kell tapasztalni, pamut legyen.

2017. júl. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! A párom is szorong, gyógyszert is szed rá. Ő is nagyon izzad, de egyáltalán nem büdös. ( sőt, megpuszilva pl. nem is sós, mint a rendes izzadtság, sima víznek tűnik.)

Látatlanban te sem vagy büdi szerintem, a szagolgatást, orrfogást valószínűleg a betegsèg miatt kèpzeled oda.

Ha továbbra is zavar, orvos nálam jobban el tudja magyarázni.

2017. júl. 26. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem képzelem be, nem vagyok hülye.
2017. júl. 26. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!