Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek megerne? 21L

Szerintetek megerne? 21L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elore is bocsanat,hogy nem ekezettel irok,de kulfoldon vagyok es nincs ekezetes billentyuzetem... :)

Szoval,a helyzet az,hogy az elmult egy-ket evben eleg megterhelo dolgok tortentek (csaladon belul,a munkahelyemen,a suliban,baratokkal kapcsolatosan) es ugy erzem,"elindultam lefele a lejton". Elkezdtem elzarkozni mindenkitol,mar nem latom olyan pozitivan a vilagot,nem tudok ugy igazan orulni semminek,minden olyan celtalannak,neheznek es ridegnek tunik. Pedig igazabol tudom,hogy csak en reagalok es aggodok tul mindent,de egyszeruen nem tudok ezeken az erzesken valtoztatni.... Probaltam a netes "Hogyan legyunk pozitivak?" cimu cikkeket olvasgatni,de szerintem ezek nem hasznalnak addig,amig valakiben igazan nagy fajdalmak vannak,amivel egyszeruen nem tudja,hogyan birkozzon meg-ilyen vagyok en is. Ezert arra a dontesre jutottam,hogy szakember segitseget vennem igenybe,mert nem akarok depresszios lenni vagy bedilizni... Mint mar emlitettem,kulfoldon tartozkodom jelenleg,ebbol kifolyolag sajnos magyar nemzetisegu orvoshoz nem tudnek szemelyesen eljarni terapiara. Kulfoldi orvoshoz nem szivesen mennek,mert egyreszt;nem tudnam ugy kifejezni magam,ahogy szeretnem,masreszt;mivel kulfoldiek,ezert-szerintem-a mentalitasuk is mas. Igy hat egyetlen megoldaskent az online terapia maradt. Nyilvan nem olyan,mintha szemtol szemben ulnek a terapeutaval,de szerintetek ettol fuggetlenul segithet annyit,hogy meg tudjam oldani ezeket a problemakat?



Bocsanat,ha tul hosszu lett! :)


2017. júl. 26. 01:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Beszélgess erről egy pszichológussal,vannak a neten is pszichológusok

szerintem sokat segíthet ebben..de ez a te döntésed hogy elfogadod e a véleményem.

2017. júl. 26. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!