Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy szokjak vissza a normális...

Hogy szokjak vissza a normális alváshoz? Kezdek aggódni

Figyelt kérdés

Mindjárt 4 óra, de mégcsak most kezdek el álmosodni. Simán fent tudok maradni reggel 6-7ig is. Általában akkor kezdem érezni magam annyira álmosnak, hogy menni fog az alvás.

Aztán alszok délután 2-3ig.

Ez mindennap így megy már több mint egy hónapja.


2017. júl. 26. 03:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyáron ez előfordul, nincs vele gond. Meleg van, otthon vagy és akkor kelsz amikor akarsz.

Visszaszokni úgy tudsz, ha lassanként áttolod estére az alvást (mindig később fekszel le) vagy kihagysz abszolút egy reggeli lefekvést.

2017. júl. 26. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem meg jobb lenne ha visszaszoknal, mert nyar ide vagy oda, nem tul jo otlet es hosszutavon kikeszulsz tole.

Visszaszokni szerintem ugy tudsz, hogy lassankent egyre korabban kelsz fel, es korabban is fekszel le. Es este 10 utan nem nyulsz computerhez egyebekhez. Inkabb nezz meg egy filmet vagy olvass konyvet.

2017. júl. 26. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

hagyd ki 1 nap az alvást, olyan leszel mint a mosott sz.r, de valami programmal foglald le magad, hogy esélyed se legyen elaludni. így este könnyen elalszol.


a másik lehetőség, hogy lefekszel amikor lefekszel, de pár óra alvás után felkelsz. ezzel talán méginkább mosott sz.r leszel :D legalábbis nekem sokkal rosszabb kevés (2-3 óra) alvással átvészelni a napot, mint ha egyáltalán nem alszok

2017. júl. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csináld azt, hogy amikor jönne az elalvás ideje 7-kor megiszol egy csésze kávét és egy bögre zöld teát, aztán elmész barátaiddal valamerre, utána mire vége a napnak olyan 10 fele vegyél be egy altatót. Az altatóra azért van szükség, mert az én esetemben például már annyi holdponton átestem, hogy már az elalváshoz is álmos voltam. Másnap próbáld azt, hogy 10 fele veszel egy meleg fürdőt, levendulás fürdősóval, gyertyákat raksz (lehetőleg levendulásat). Utána pedig csak egy kis kamillateát iszol és 11 körül próbálj elaludni.
2017. aug. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ment a zöld kéz! :)
2017. aug. 2. 22:57
 6/7 A kérdező kommentje:

Egy kérdésem még lenne...

A második válaszoló írta, hogy ki készülhetek tőle.

Ezt, hogy értheti/érted?

2017. aug. 2. 22:59
 7/7 Robert Farkas válasza:
Hello  Külföldön raktárosként dolgozom.Na most a műszakom 14-22ig van.Egy napom lassan egy éve mióta itt vagyok így néz ki...Kezdem a melóval 14től dolgozom 22ig,miután letellik beülök az autóba és 30 perc kocsikázás haza,hazaérve eszek,lefürdök majd nekiülök gépezni.Nem játszok,csak simán böngészgetek YouTube,stb.Belemerülve 2-3ig ezt így csinálgatom!Elalszom tegyük azt 3:30kor másnap 10-11között kelek,megiszom a kávét,pár cigi,gyorsan eszek valamit és már megyek is dolgozni!Ez így megy lassan egy éve...,ezzel azt akartam mondani,hogy ha a napodat be tudod úgy osztani,hogy ez az alvásrend nem hátráltat a feladataidban akkor miért ne? 
2017. szept. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!