Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elképzelhető lehet, hogy...

Elképzelhető lehet, hogy Bipoláris zavarom van?

Figyelt kérdés

Mondok egy példát: Tegnap futottam, nyújtottam, erősítettem, tornáztam délelőtt, déltájt rendbe tettem magam, szépítkeztem mosakodtam és egyebek, délután a városba mentem barátaimmal egész nap jól éreztem magam egészségesen ettem és odafigyeltem a megfelelő adagokra, magyarán egész nap produktív voltam. Ma viszont... össze vissza eszek, ezeket kihányom, majd megint eszek, itthon ülök, semmit sem csinálok, barátnőm hívott focimeccset nézni, nem mentem, edzeni sem voltam, rossz kedvem is van, fázok meg minden rossz dolog :(

Viszont ez nem csak most van így, rengetegszer megesik, mindig így történik, van amikor 1 hétig jó dolgokat csinálok, majd aztán 2 napig megint rosszakat.

Étkezés terén is így van. Van hogy egész nap csak zabálok, zabálok, zabálok minden szemét kaját, aztán utána rosszabb esetben az azt követő napokban éheztetem magam, vagy jobb esetben pedig tornázok és egészségesen eszek.

Mit tegyek? Hogyan jöjjek ki ebből? Úgy érzem teljesen bekebelez, már alig vannak optimális időszakok az életemben, mert vagy a csúcson vagyok, vagy valahol a földön fetrengek.



2017. júl. 26. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. júl. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezeket a tüneteket nem ártana inkább egy pszichológusnak elmondani. Többet tudna segíteni. Hangulatváltozása mindenkinek van, de ha hosszabb ideje tart ez az állapot, akkor tényleg érdemes lenne orvoshoz fordulni.
2017. júl. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.: Aha, oké, mondjuk ezt egy kicsit bővebben is kifejthetted volna... :/


2.: Nem is tudom, azzal túlságosan felhívnám magamra a figyelmet családon belül, azt viszont nem szeretném. De azért köszi a tippet :)

2017. júl. 26. 18:46
 4/5 anonim válasza:
Nem... ez nem az... :)
2017. júl. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem bipolar nyugi
2017. júl. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!