Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyülölöm magam és nem tudok...

Gyülölöm magam és nem tudok változtatni se rajta, és nem vasgyok hajlandó elfogadni ahogy kinézek, öngyilkosággi gondolataim vannak folyton folyvást, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 27. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Vannak barátaid? Emberek, akikkel szívesen beszélgetsz? Ha igen, fordulj hozzájuk!

Ha valamin tudsz változtatni a kinézeteddel kapcsolatban, akkor tegyél meg mindent az ügy érdekében. Legyen az fogyás, hízás, kesze kusza fogak--> fogszabályzó...

Igen, a külső számít, de a belső mégjobban! Aki pedig csak a külsőddel foglalkozik, azzal nem érdemes törődni vagy bàrmit is kezdeni.

Nem véletlen születtél meg. Ne dobd el az életedet. Ha nem is mindenre, de sok dologra bizony van megoldás.

2017. júl. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
26%
Ha ilyen problémád van, akkor menj kórházba, orvoshoz, krízis telefon stb. Az hogy ide írod hát nem foglak sajnálni. Nekem is voltak öngyilkossági gondolataim, de akkor azzal voltam elfoglalva, nem kiírtam ide a közönségnek, hogy "öngyilkossági gondolataim vannak".
2017. júl. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!