Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érdemes mentális betegséggel...

Érdemes mentális betegséggel élni?

Figyelt kérdés
Nem látom már a kiutat és nem tudom akarom e ezt tovább csinálni....
2017. júl. 28. 13:07
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy hiába teszek bármit, soha nem leszek egyenrangú a többi emberrel. Rajtam marad örökké, hogy nekem ilyen bajom van és megvagyok bélyegezve. Nem érzem azt, hogy az emberek tudnak úgy názni majd rám, hogy ne ez jusson eszükbe rólam.
2017. júl. 28. 13:10
 2/17 A kérdező kommentje:
*nézni
2017. júl. 28. 13:10
 3/17 anonim ***** válasza:
Milyen mentális betegséged van? Ezt írd meg nekünk, hogy tudjunk tanácsot adni. Amúgy engem is foglalkoztatott ez a megbélyegzés dolog, de pont ezért nem mondtam el senkinek, a családomnak sem. Szedem a gyógyszert rendesen, csinálom az egyetemet és dolgozok.
2017. júl. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Borderline személyiségzavar elvileg... depresszió, szorongás
2017. júl. 28. 13:14
 5/17 anonim válasza:
100%
Költözés, új barátok, új élet kezdés valahol messze a mostani lakóhelyedtől? Akár külföldön?
2017. júl. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Majd összeakadsz megfelelőekkel. Rám is mindig furcsán néznek, összeszokott csapatokba nem tudok beilleszkedni. Ezért az van, hogy van pár haver, barát, velük 2-3 fővel egyszerre el tudunk lenni és jól ki is jövünk. A nagycsoportos dolgokról lemondani meg szerintem nem egy átok.
2017. júl. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Tehát meneküljek az elől ami elől nem tudok, az elől aki vagyok és keressek új embereket akik nem tudják milyen vagyok? Ezzel csak mégjobban elmélyítem magamban azt, hogy nem fogadnak el az emberek, hiszen a régi barátok elöl is menekülni kell.
2017. júl. 28. 13:29
 8/17 anonim ***** válasza:
Azzal simán lehet élni egész életet, az nem a világ végét jelenti. Még csak nem is súlyos kategóriába esik. Rendszeresen járj pszichiáterhez. A környezetváltozás szerintem is jó ötlet.
2017. júl. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nekem az, hogy rendszeresen dilidokihoz kell járnom, azt jelenti, magamban nem bízhatok, állandó felülvizsgálatot igénylek...kiszámíthatatlan vagyok, egy őrült stb... Nem tudok megbékélni ezzel.
2017. júl. 28. 13:31
 10/17 anonim ***** válasza:
Próbáld meg növelni az akaraterődet, azzal nagyon sokat tudsz lépni előre.
2017. júl. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!