Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt, hogy megerőszakoltak...

Azt, hogy megerőszakoltak hogyan tudom feldolgozni valaha is?

Figyelt kérdés
Már több éve történt.
2017. júl. 31. 23:34
 1/6 LazyJones ***** válasza:
100%
Türelemmel, normális partnerrel, pszichológussal. Nagyjából ebben a sorrendben. Konkrétabbat így ennyiből nehéz mondani, de az biztos, hogy ha több év után is problémákat okoz, akkor nem ártana egy szakértő, aki tudja is, hogy mivel kellene próbálkozni.
2017. júl. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Kértél segítséget?
2017. júl. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Pszichológus ha nem tud segiteni akkor próbálkozz Istennél, ha hiszel benne.
2017. júl. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Anno 18 evesen nekem pszichologus segitett. Sok sok turelem az utanna levo paromtol es ugy sikerult kihevernem. Mindig mindenki tamogatott mindenben es ugy sikerult. De fajo pont marad mindig az eletemben. Barmikor mikor visszagondolok erre az egeszre csak sirni tudok. :( nagyon rossz volt :( 21L
2017. júl. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A pszichológus akkor tud igazán segíteni, ha kiképzett mélylélektani terapeuta. A KIP, ego-state, regresszió, Bradshaw, Rossi, Ericksoni módszerekkel viszonylag gyorsan enyhülnek/gyógyulnak a panaszaid.
2017. aug. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Feldolgozni sehogy...de meglehet tanulni vele együtt élni. Én azt mondtam hogy soha sem lesz párkapcsolatom...aztán 10 évre rá mégis csak jött a nagy Ő. A szex egy évig nagyon gáz volt...mindig kellett hozzá alkohol ...amikor rámjött a hiszti hónapokig nem volt semmi...1 év után tudtam már elvonatkoztatni. De ehhez kell egy baromi türelmes partner...nekem ebben szerencsém volt. Jártam pszichológushoz is ...sokat segített...de nagyon fontos hogy jó szakemberhez menj...hidd el minden pénzt megér...erre nem szabad sajnálni a pénzt és az időt sem.
2018. febr. 5. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!