Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyakran gondolok az öngyilkoss...

Gyakran gondolok az öngyilkosságra, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igazából már kísérletem is volt régebben, de ez nem derült ki, mert nem jött össze. Azóta már sokkal jobb a helyzet, de észrevettem, hogy elég gyakran gondolol rá. Nehezebb időszakokban meg főként. Igazából csak a szeretteim miatt nem teszem meg. Nem érdemlik meg, hogy miattam tönkremenjen az életük. Mi lesz velem, ha valami nagyon rossz történik velem vagy ha egyszer szakítanak velem? Ez még a normál emebereket is padlóra küldi. Mit lehet tenni? 20/F

2017. aug. 4. 01:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy az a problema, ami miatt megolned magad, 1-2ev mulva valoszinuleg mar nem sokat fog jelenteni szamodra, egy olyan dolog miatt meg kar lenne eldobni az egesz eletet es az osszes elotted allo evet. Sosem tudhatod mit hoz a jovo, lehet, hogy holnap, vagy 2 ev mulva vagy 5 ev mulva megvaltozik az eleted, vagy tortenik valami varatlan jo dolog az eletedben, es ennek a lehetosegetol fosztanad meg magad.
2017. aug. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztaban vagyok, csak ezek a gondolatok mindig előkerülnek. Ez valami hajlam?
2017. aug. 4. 01:37
 3/5 anonim ***** válasza:
s a d b o y s
2017. aug. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:(
2017. aug. 4. 11:42
 5/5 anonim válasza:
Attól hogy szakítanak veled nem kell megölnöd magad ez baromság! Keress fel egy pszihológust!
2017. aug. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!