Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csabán a Szent-Györgyi Albert...

Csabán a Szent-Györgyi Albert Gimnáziumban van iskolapszichológus?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, szeptembertől okj-s képzésre járok ebbe a suliba, és mindig is elég komoly pszichés gondokkal küzdöttem, de korábban sosem fordultam szakemberhez, inkább szenvedtem tovább.. azonban most már eldöntöttem, hogy igenis változtatok a saját életemen, mert nekem így nem jó. új iskola, új élet, új célok, új emberek. ezek a dolgok biztos segíteni fognak, de tudom, nem megoldás, ha egyszerűen nem veszek tudomást a problémáimról, és úgy próbálok túllépni.. csak hát az a baj, hogy nagyon nehéz jó szakembert találni, ha meg mégis talál az ember, akkor az általában méregdrága. nincs tapasztalatom iskolapszichológusokkal, de végülis egy próbát megérhet a dolog.

18/L



2017. aug. 5. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha van is pszichológus, nem hinném, hogy az a felnőttoktatásban résztvevőkkel is foglalkozik.

Esetleg az iskola honlapján megnézheted, egyes helyeken ezt jelzik ha van. De ha rám hallgatsz akkor azt mondom, hogy ne ahhoz a pszichológushoz járj aki az iskolában van, ha van.

2017. aug. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem felnottoktatas, ez erettsegi utani kepzes, gyakorlatilag olyan, mintha folytatnam a gimit
2017. aug. 9. 06:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Hmm...nem tudom. Akkor van rá esély, hogy tudsz vele ia beszélni.

Megnézted a suli honlapját?

2017. aug. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!