Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Milyen lelki...

Mit tegyek? Milyen lelki betegségem van?

Figyelt kérdés
Az egész történetem kb. pár évvel ezelőtt visszanyúlik,amikor egy olyan családban nevelkedtem,ahol nem volt semmi szeretet,kiskoromban folyamatosan bántalmaztak,és vertek. Anyám egyfolytába ivott,és ezt nem tudtam elfogadni,majd olyan 5 évvel ezelőtt összeismerkedett egy olyan pasival,aki börtönben volt élete során lopásért. Rászokott az italra,és alkoholista lett,majd folyamatosan verte anyámat,amit nekem nap mint nap át kellett élni. Volt,hogy nekem akart rohanni egy nagy szekrény üvegdarabkával,aminek a végén nagyon hegyes volt. A Fia állította le,hogy álljon le. Majd annyira felidegesített,hogy egy nap fogtam a kést,és neki rohantam a velem egykorú fiának,és elvágtam a kezét. Anyám a pszichiátriára rakott be,ahol ott voltam 2 hétig, de semmit nem diagnosztikáltak,csak annyit,hogy apai hiányom van. Érdekesen,ott sokkal nyugodtabb voltam. És most kiközösítettek,szinte visszajön az az időszak,amikor bántalmaztak kiskoromba,olyan érzésem támad bennem. Majd a gyilkosságon gondolkozok napok óta. Utálom az embereket,és nem tartok velük kapcsolatot. Elkezdtem olvasgatni sorozatgyilkosokról,mint Ted Bundy. Ő a példaképem. A suliban majdnem elterveztem egy gyilkosságot,csakhogy a félelem visszafogott,és így nem tettem meg. Később amikor durvább lett,megfenyegettem egy lányt,hogy megölöm. Azóta magányosan élek. Ez milyen betegség?
2017. aug. 6. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Pszichiáter. Labilis lelki állapot.
2017. aug. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pszichiáter
2017. aug. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2017. aug. 10. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!