Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem merem bevallani a terapeut...

Nem merem bevallani a terapeutámnak hogy néha agresszív kényszergondolataim vannak, mert annyira szégyellem. Hogy mondjam el?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok minden ilyet hallott már és rosszabbakat is, de egyszerűen nem merem. Sosem tudtam megnyílni az ilyen szakembereknek. Pedig muszáj lenne elmondanom, de valahogy sose jön ki a számon. Ma lesz a második alkalmam, úgyhogy még nem lenne késő
2017. aug. 7. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

En egy honap utan mondtam el a pszichologusomnak h ongyilkos gondolataim voltak. Akkor mondd el amikor keszen allsz ra. Amikor mar van olyan kapcsolat koztetek h el mered mondani :)

Amugy meg nagylevego, kikapcsol az agy, es csak kibokod "agressziv kenyszergondolataim vannak". Eleg ennyit mondanod, utana mar kerdezgetni fog sztem.

2017. aug. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Nekem leszbikus kényszergondolataim voltak... hát gondolhatod. Alig bírtam kinyögni. De túlestem rajta.
2017. aug. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez megnyugtat, mindenkinek vannak ilyen gondolatai időnként :-) Még magának a pszichológusnak is :-) Szóval abszolút nem fog meglepődni rajta.
2017. aug. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki, nehéz volt. Mondta hogy ezt általában nehezen mondják el és szégyellik, de átbeszéltünk mindent és most már örülök hogy elmondtam!!!
2017. aug. 8. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!