Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ilyenek a pszichológusok?

Ilyenek a pszichológusok?

Figyelt kérdés

olyan mintha nem is venné komolyan a problémámat, konkrétan azt hogy sorozatosan bántottak az iskolában és anno emiatt lettem stresszes beteg. mondtam neki hogy igazságtalanul bántak velem, ezt mondta rá: "piszkálták magát, ők nem is tudták hogy mit okoznak ezzel magának" közben csak mosolyog.

"miért nem tudott kiállni magáért?" mintha az könnyű lenne..... mintha az lenne a feladatom egy iskolában...

"hú nagyon megtalálták magát" " ilyennel hogy lehet valakit csúfolni?"

plusz úgy mondja mintha ez nem is lenne probléma, mert minden a családból indul ki. Nem nagyon foglalkozik ezzel a problémámmal én azt szeretném ha beszélgetne velem erről és eggyüttérezne velem. ilyenek ezek a pszichologusok?


2017. aug. 8. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:

"miért nem tudott kiállni magáért?"

Ez nem szemrehányás volt,hanem az egyik legfontosabb kérdés. Rendesen megválaszoltad.

Egy pszichológus miatt ne vonj le következtetést az összesről! Lehet ez a szakember nem jó, én nem tudom, de biztos,hogy sok jó van közöttük,

2017. aug. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerinted az összes ilyen? Az akihez jársz az ilyen. Egyébként szerintem nem akart bántani, nem vagytok egy hullámhosszon, nem úgy érted, amit mond ahogyan ő gondolta.
2017. aug. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, de ez olyan mintha el siklana a problémáim felett és csak a jelennel foglalkozna a múlttal nem.
2017. aug. 8. 17:13
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

A múlttal nem szabad, nem kell, és nem érdemes foglalkozni. A jelenből lesz a jövő, és csak ez érdemel szemléletet. Ha ezt megérted, akkor már tettél egy lépést előre!

A múltadon nem tudsz, nem lehet már változtatni, de a jövődön még lehet!

2017. aug. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
dehát szegény ember honnan tudja milyen a jó szakember?
2017. aug. 8. 19:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Nemcsak jó szakember kell, hanem jó összehangolódás és közös szövetség. Ez mélyülni fog ha őszinte vagy vele és elmondod neki hogy mit éreztél!
2017. nov. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

sok a rossz pszichológus, te is kifogtál egyet,


sajnos nagyon sok alkalmatlan erre a pályára, de azért, a viszonylag ritkán is, de vannak jók

2017. nov. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!