Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kezdjek a halálfélelmeimme...

Mit kezdjek a halálfélelmeimmel? Hogyan múlnának el?

Figyelt kérdés
mindennap rettegek, pl este amikor megyek haza a munkából ,hogy vlaaki jön és leszűr, megöl... vagy amikor villámlik, meg dörög az én nagyon félni szoktam ,annyira ,hogy leblokkolok... ha kint vagyok a szabadban ,akkor félek ,hogy belém csap... ha a házban vagyok akkor meg attól ,hogy a házba csap felgyullad a ház, és ott meghalok... és rengeteg halállal kapcsolatos rémálmom van... álmomban már nagyon sokszor meghaltam... Attól is félek ,hogy lebetegszem...stb... és ezek a félelmek minden naposak...hogyan mulasszam el?

2017. aug. 12. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Antidepresszánst és átmenetileg nyugtatót is szedned kell.Irány az orvos
2017. aug. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2017. aug. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell egyből antidepit meg gyógyszert szedned! Ezek tipikus pánik gondolatok, nekem is voltak, rettegtem a haláltól, teljesen hipohonder voltam egy időben. Keress fel egy pszichológust, ő segít megtanítani arra, hogy hogyan tudod kezelni, irányítani ezeket a gondolatokat. Nehéz lesz, de tényleg segít, hidd el , tapasztalatból mondom.
2017. aug. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igaz! Orvos kell de nem pszichiáter aki teletöm és rászoktat mindenféle nyugtatókra stb. hanem pszichológus. Ő nem írhat fel gyógyszert de meghallgat. Megkérdezhetem mióta vannak ezek a pánik rohamaid? Mitől alakulhatott ki? Ez a fő feladat. Ezt kell megtalálni. Aztán már hipp-hopp gyorsan megy a gyógyulás. Tapasztalatból beszélek.
2017. aug. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű pszichológus, hanem kiképzett terapeuta szükséges. Óriási a különbség!
2017. aug. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!