Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, alvászavar és...

Mit tegyek, alvászavar és depresszió ellen?

Figyelt kérdés

Időjárási frontok előhozták betegségemet.Már előre szorongok,lefekvés előtt.Így általában el sem alszom.Ha mégis,rövid időn belül felébredek.Idős vagyok,sok orvoshoz fordultam,nem sok eredménnyel.

Olyan emberek válaszát várnám,akik hasonló problémával kerültek szembe - és valahogy sikerült "orvosolniuk"..

Tisztában vagyok azzal,hogy teljes "siker" nincs.

Előre is köszönöm,ha valaki időt szán rám.

Mindenkinek jó egészséget kivánok!



2017. aug. 13. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Relaxálás, citromfű + komlótoboz tea, Remotív kapszula.

https://www.youtube.com/watch?v=k3504u5IKOk&t=104s

2017. aug. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Segít a korodnak, kondíciódnak megfelelő rendszeres könnyű sport. Biciklizés, séta, úszás. Lefekvés előtt nem agyalás, hanem kellemes, lazító tevékenységekkel figyelem elterelés. Rejtvény, könnyed olvasni való, tévé (nem híradó, vagy horror film).
2017. aug. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 és #2 -nek köszönöm!

Mind jó tanács. Kipróbáltam. Sajnos sokat nem segített :(

Altatót szedek: Imovane 7,5 mg. Orvos:Frontin/3x1 0,5 mg.

2017. aug. 13. 12:30
 4/5 A kérdező kommentje:

#1 nek: https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..

Nem vagyok egyedüli.

De - köszönöm,hogy válaszoltál :)

2017. aug. 13. 13:10
 5/5 te te te ***** válasza:
En csak gimnazista avgyok, nem hiszem hogy ezzel tul sokat segitenek. En egy eve eleg sujos depresszioval es szontongassal szenvedtem. Amikor este erosen ramtort, fogtam a fulhalgatomat, es elkezdtem ordittatni a rock zenet max hangeron. Cska hogy ne halljam magam, hogy ne erezzem a szorongast.
2017. aug. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!