Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha a párom...

Mit csináljak ha a párom bipoláris depressziós, és most hogy gyereket várunk beteg lett?

Figyelt kérdés
Már nem vagyunk fiatalok megbeszéltük, hogy jöhet a baba. Még az orvossal is egyeztettünk. Terhes lettem és pár hét múlva kiújult a depressziója. Sajnos most kezdek rájönni mibe vágtam bele mert eddig nem volt beteg. Csak fekszik az ágyban, vagy nagy nehezen kell ki. Hiába beszélgetek vele, elkísérem az orvoshoz. Nincs semmi eredmény még. Közben én is rosszul vagyok, sokszor hányok. A gyereket akarta tehát nem erőltettem rá.
2017. aug. 14. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Megszoksz vagy megszöksz. Más nem nagyon van. A depresszió sajnos bármikor újra megjelenhet, pláne stressz hatására. Készülj fel az egyedülálló anyaságra, hiszen esélyes, hogy mindent egyedül kell majd megoldanod
2017. aug. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
13%
Szedi a gyógyszereit?
2017. aug. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
14%

Szedi a gyógyszerét? Mert a bipoláris depressziót NEM lehet anélkül kezelni.


Egyébként nekem furcsa, hogy terhes lettél és hirtelen most lett beteg, mert a bipoláris, ha nem szedi a gyógyszereket, akkor folyamat tüneteket okoz.

2017. aug. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!